Forum

alternatywny partner seksualny
Jakie jest wasze stanowisko w sprawie seksu ze zwierzetami (psy, konie) ? Ja w sumie nie raz sie spotkalem z takimi osobami co wrecz preferowaly takie stosunki... Chcialbym wiedziec jak Wy na takie cos reagujecie czy jestescie za czy moze obrzydza was to a moze poprostu godzi to w wasze zasady... Wypowiadajcie sie
Łatwo się zarazić bakteriami odzwierzęcymi, i zafundować sobie naprawdę koszmarne choróbsko.
Ale jak długo nikomu nie dzieje się krzywda, łącznie ze zwierzęciem, i wszystko odbywa się za zgodą i wolą osób zainteresowanych, to czemu nie. Niech ludziska robią co chcą.

Ja jednak preferuję partnerów z którymi można rozmawiać 😉 Zwierzątka to zdecydowanie nie moja bajka.

MarySue napisał/a:
Łatwo się zarazić bakteriami odzwierzęcymi, i zafundować sobie naprawdę koszmarne choróbsko.



Czy ja wiem? Ja od kilku dobrych lat wspolzyje z moim pieskiem i nie mam tego problemu. Fakt musze o niego jednak dbac co je, gdzie wklada pysk no i co robi ze swoim sprzetem. Do tego regularne wizyty u weterynarza. Osobiscie polecam nie oglada meczy, nie dyskryminuje, jest wierny a rznie jak maszyna.

Podobnie jednak jak moja przedmowczyni i ja wyznaje zasade ze dopuki zadnej z obydwu stron nie dzieje sie krzywda to mozna to zaakceptowac.
Jeśli to nie ciema totalna...
Niesamowite to co piszesz...
A jak to "technicznie" wygląda?
Czy twój piesek wie co i jak, trafiając jak należy i gdzie należy?
Zmuszasz go jakoś? Jak uruchamiasz jego instynkt? Ma erekcję?
No i...no właśnie - najważniejsze -przecież rozmiary psich penisów bardzo odbiegają od ludzkich. Są po prostu małe, by nie powiedzieć cieniutkie.
Jak taki szpikulec odczuwasz w swej pochwie?
Może i jestem staroświecka, ale obrzydza mnie sama myśl o seksie ze zwierzętami. Oglądałam kiedyś film, w którym kobieta uprawiała sex z koniem i myślałam, że zwymiotuję.
Ochyda... Normalnie mnie mdli, a raczej rzadko coś tak mnie obrzydza.
nie wierze, w to co przeczytałam, po prostu nie do wiary, tell me how? tell me why?
Po co komu to? Tyle facetów wokół :/

Jakby ktoś chciałby znaleźć alternatywę to ja chętnie zaspokoję kobietę.
Jeśli jakaś chętna się znajdzie pisać na PW 🙂
21 wiek nie jest tłumaczeniem wszelkiej głupoty ludzkiej.

Są pewne granice. Rozumiem osoby chore psychicznie robiące przerażające rzeczy, ale "zdrowy" człowiek? Jak można świadomie krzywdzić zwierzę... ?

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Tutaj chyba idealnie pasuje stwierdzenie, że nie myśli się głową a dupą.

Smutne, trzeba być cholernie zdesperowanym żeby upaść tak nisko.
O takim człowieku byłoby mi ciężko myśleć z szacunkiem.


Dlaczego krzywdę?
Nie mam zdania na ten temat, ale w którym miejscu takie zwierzę jest uszkadzane?
Zupełnie tego nie rozumiem.
A może po prostu nie lubię zwierząt.
No chyba, że z keczupem. To zjem.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.