Forum

Fantazje
Macie jakieś fantazje, które chcielibyście zrealizować lub być może istnieją tylko na poziomie samych fantazji?
Na pewno jedną z fantazji, które chciałabym spełnić jest trójkąt, z dwoma kobietami, dwoma mężczyznami. Bardzo kręci mnie także myśl o seksie w bibliotece. Poza tym jeśli chodzi o te, których realizacja jest niepewna to seks z dominacją, przemocą i akcesoriami do tego przeznaczonymi. ; ))
A Ty, co możesz powiedzieć na temat swoich fantazji ?
Biorąc pod uwagę, że lubię książki to seks w bibliotece byłby na pewno czymś przyjemnym. Niestety miejsce zbyt ruchliwe i ciasne by sprzyjało przyjemnością cielesnym. Także marzę o jakichś elementach BDSM w swoim życiu. Przynajmniej spróbować.
Mnie marzy się BDSM. Chciałabym, żeby partner był dominujący. Lubię być uległa. Poza tym większość swoich fantazji już spełniłam, ponieważ nie mam zbytnio żadnych zahamowań seksualnych.
Co do fantazji jakie mamy to wg. mnie powinniśmy próbować je zrealizowac... Pewien filozof kiedyś wypowiedział słowa, które pózniej stały sie hasłem renesansu: 'Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce' . Skoro ludzie już wtedy byli gotowi próbować nieznanego to dlaczego dzis my nie mielibysmy znalesc w sobie wystarczajaco silnej woli aby sprubować? nie pozwolmy aby przez strach przed nowym nie sprubowac czegos co moze być przyjemnosćia... I jak zdecydujdmy sie na spelnienie tych fantazji to najpierw zapytajmy o to naszego partndra moze on tez o tym marzy😉
Ja np marzylem o dzikim sexie w szafie i o tym zebysmy sobie nagrali filmik i narazie oba marzenia spelnilem ale tylko dla tego ze spodobaly sie mojej ukochanej jeszcze mam strarzna ochote na BDSM
Fantazji erotycznych mam wiele jak kazdy z nas ale i sporo czsu na ich realizacje. W jednym z nich zakosztowale i wciaz mi malo. Bylem kiedys w zwiazku z dziewczyna ktora w czasie orgazmu nie wytrzymywala i sikala a podczas seksu oralnego w poztcji 69 dawalo mi to takiego kopa ktorego nie da sie opisac czulem sie tak jak bym na kilka chwil opuszczal wlasne cialo i zespalal sie z calym swiatem. Ona rowniez stwierdzila ze jej orgazm jest o wiele silniejszy gdyz nie musi sie przed niczym powstrzymywac.
Niestety po kilku miesiaca musielismy sie rozstac gdyz ona wyjechala na wscod a ja na zachod. Teraz mieszkamy na roznych polkulach. Ja szukam partnerki z ktora moglbym kontynuowac swoje fantazje. Niestety nie jest to latwe gdy czasem zaproponuje to jakiejs dziewczynie wiekszosc twierdzi ze jestem poje...... a te ktore sie godza robia to bez przyjemnosc i raczej by mnie zadowolic a to nie to samo.
Bo w tym caly jest ambaras zeby dwoje chcialo na raz.
Udało mi się zrealizować jedno marzenie. Moja Luba miała "na boku", ale za moją akceptacją, drugiego faceta. Co prawda w pewnym momencie sytuacja się nieco wymknęła spod kontroli, pojawili się nieplanowani kolejni dwaj (lub trzej) faceci, ale było zupełnie fajnie. Ja też mogłem mieć "coś na boku", ale trochę przez własną głupotę i przez pech, nie wykorzytałem do końca okazji. Kiedyś opisałem cała sytuację (działo się to dawno temu), ale tekst przepadł mi wraz z zepsutym dyskiem, mówi się trudno, może raz jeszcze się zmobilizuję. Jeżeli zrobię to, to przede wszystkim po to, aby pokazać jak jest naprawdę, a nie w upiększonych opowiadaniach, w których najczęściej jest 90% fantazji i 10% marzeń autora.
A mnie podnieca myśl o gangbangu 😛 Ale tylko w ramach fantazji. Myśl, że bierze mnie brutalnie kilku facetów jest dla mnie niezwykle podniecająca...

Rudy986 napisał/a:
Udało mi się zrealizować jedno marzenie. Moja Luba miała "na boku", ale za moją akceptacją, drugiego faceta. Co prawda w pewnym momencie sytuacja się nieco wymknęła spod kontroli, pojawili się nieplanowani kolejni dwaj (lub trzej) faceci, ale było zupełnie fajnie. Ja też mogłem mieć "coś na boku", ale trochę przez własną głupotę i przez pech, nie wykorzytałem do końca okazji. Kiedyś opisałem cała sytuację (działo się to dawno temu), ale tekst przepadł mi wraz z zepsutym dyskiem, mówi się trudno, może raz jeszcze się zmobilizuję. Jeżeli zrobię to, to przede wszystkim po to, aby pokazać jak jest naprawdę, a nie w upiększonych opowiadaniach, w których najczęściej jest 90% fantazji i 10% marzeń autora.



W obecnej chwili jestem na etapie pisania mojego pierwszego tekstu. Tekst bedzie krótki, ale bedzie zawierał w każdej z 3 cześci tyllko moje marzenia. Nie nazwę tego fantazjami choc teoretycznie mogłoby pasować, gdyz po prostu nie ma szans na realizację. A jak wiem z własnych doświadczeń, marzania sie nie spełniają za to fantazje, why not? 😀
a mnie , stopy dziewczyn oraz jak są w leginsach rajstopach bardzo jest to piękne 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.