Forum

Fantazje (strona 3 z 4)
Cóż za prymitywizm właściwy raczej nastolatkom niż statecznym matronom. Od razu napuszenie i ataki ad personam. To, że nikt nie chce Pani zgwałcić, nie oznacza, że świat jest z automatu zły. Wyluzuj, babka.
Chyba (nawet na pewno) nie ma sensu dopasowywać się do poziomu, na którym TAKI tekst jest jedynym argumentem w dyskusji. Jestem wyluzowana i dlatego podziękuję Tobie za dalszą wymianę zdań ze mną 🙂

Krystyna napisał/a:
Trzeba jednak CHCIEĆ, a nie tylko fantazjować.



No cóż, albo się robi, albo pisze. 😀
Nie zgadzam się z wami do końca. 😉
Wracając do tematu wątku... U mnie, jak i u poprzedników, to oczywiście trójkąt (1m+2k)... marzenie, którego spełnienie oznaczałoby taką nirwanę, że w sumie mógłbym po czymś takim umrzeć w pokoju ;-). Mam też inne fantazje, ale je już spełniłem lub kiedyś spełnię (są dość realne).

Mam jeszcze fantazje, które są niewykonalne fizycznie, czyli trochę sci-fi, ale... to może kiedy indziej o tym ;-).
Moja fantazja jest dosyć śmiała i na chwilę obecną ciężka do zrealizowania, aczkolwiek nie niemożliwa 🙂 Mówiąc konkretniej jest nią RASOWO-CZYSTA-EŁROPA! Dziękuję że mogłem się tym z Wami podzielić 🙂
That was SARKAZM 🙂
ad vocem "czysty", dobór słowa pokazuje, jak głęboko propaganda nazistowska przeniknęła do języka. Myślisz "jednolity", piszesz "czysty" (albo "brudny" zamiast "niejednololity"). O ile to był sarkazm, w co nie wątpię. 😉
Ależ oczywiście, że sarkazm. A teraz przepraszam, idę przystrzyc wąsa i obmyślić plan aneksji Austrii i Sudetów.
Sudety... A jakby tak strzelić fantazyjkę o Śnieżce? 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.