Forum

Fantazje (strona 4 z 4)

MrHyde napisał/a:
Sudety... A jakby tak strzelić fantazyjkę o Śnieżce? 😉



fachowo to zboczenie nazywa się nekrofilią 🙂
Jednogłośnie pegging.
Kobieta jako utrwalony w prastereotypach obraz uleglej partnerki seksualnej w tle rutyny nie jest atrakcyjną okolicznością.
Najbardziej podniecające (moim zdaniem, podkreślam) w stosunku jest wyuzdanie i fantazja. Ujrzeć kobiete w tak wulgarnym czynie jak pegging, mając pewność ze ją to kręci jest równie lub bardziej podniecająca aniżeli doświadczenie fizycznej penetracji.
Choć.. Nie wiem nie próbowałem 🙂 stad ten wpis, dziękuje za chwile uwagi, wypuszczam w miasto opinie ze jesteście super.
Hej czy da sie tu kogos poznac? Jestem nowym uzytkownikiem poradzi ktos?
Spróbuj. Załóż odpowiedni wątek na forum. Może się uda 🙂
@Maciekbmw nic prostszego. Musisz się zarejestrować, a wtedy możesz wysłać wiadomość do każdej autorki... autora również... w końcu mamy równouprawnienie. Najlepiej (tak podejrzewam) zacząć słowami: Twoja twórczość zrobiła na mnie ogromne wrażenie (każda autorka/autor złapie się na taki komplement). Potem... ale, czy tego potem mam Cię uczyć? (jak coś, to poczytaj trochę opowiadań, najlepiej wielu autorów, a sporo się nauczysz). Tu powtórzę za @Indragor: Spróbuj... a nóż, widelec... Może się uda 🙂
Seks ze świnią.

Panicz napisał/a:
Seks ze świnią.



Widziałam kiedyś taki filmik na YT. Czy to był "Srpski film" czy coś, nie pamiętam dokładnie 🙂
Widziałem ten film, nie przypominam sobie jednak żadnej świni.
Czy fantazja zrealizowana - to tylko przeszłość?
Czy fantazja jest raczej tym, na co możemy sobie tylko czasami pozwolić?
Moja zrealizowane fantazje to trójkąt KKM, spanking, seks na łonie natury i z możliwością wpadki w miejscu publicznym. 😉
Niezrealizowane są raczej scenariusze, bo... no cóż - niekiedy kręcą konkretne rzeczy, czasem osoby a czasem sytuacje.
A czasem zawiesza się realizację z braku możliwości. I nie chodzi o to, że można pójść do klubu i znaleźć wszystko... Raczej o to, że tych wybranych dwoje, troje czy ilościoro osób... lub/i nie osób!... musi chcieć tego samego. 😛
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.