Forum

Galeria aktu - brak aktualizacji
Przede wszystkim na początku witam wszystkich serdecznie. Od bardzo dawna jestem fanem tego portalu, pokątnie z wypiekami na twarzy czytam zamieszczane tutaj opowiadania. Niestety od pewnego czasu nie jest aktualizowana galeria - ktoś wie kiedy znów zaczną być dodawane nowe piękności do podziwiania?
Pozdrawiam
MAREK
Witam również. Ważą się obecnie losy galerii. Poważnie zastanawiamy się czy nie usunąć jej z Pokatnych. Pozdrawiam.
Straszna byłaby szkoda gdyby galeria zniknęła z Pokątnych. Bardzo lubię ten typ galerii - tzn. takie które przedstawiają naturalne kobiety bez sztucznych dodatków. Galeria była (jeszcze jest) fajnym dodatkiem do tego portalu - śmiem powiedzieć, że jest swojego rodzaju wisienką na torciku 🙂
Dziękuję! Pomyślimy nad tym. Podejrzewam, że ta galeria kompletnie nie zniknie. A jeśli już to pewnie wytworzymy jakiś nowy byt/serwis poświęcony wyłącznie aktowi kobiecemu. Pozdrawiam.
Super, że tu trafiłam. Chociaż nie wiem czy ktoś też tu zajrzy, patrząc na datę ostatniego wpisu. Właśnie "uczę się" Pokatne i dlatego wszędzie zaglądam. Zajrzałam też w "galeria aktu" i .... zaskoczenie. Nie będę podpierać się liczbami, bo zwyczajnie musiałabym policzyć, ale spora część zdjęć z aktami nie ma nic wspólnego 🙁 Czyżby można było wrzucać dowolne zdjęcia i nikt nie ma nad tym kontroli ? Nie mam nic przeciwko zdjęciom np. samej twarzy. Tylko po co wtedy w nagłówku dodawać słowo AKTU ? Niech sobie będzie tylko GALERIA. Może ciut więcej konsekwencji. I jeszcze jedno. Co z męskim aktem ? Galeria ogranicza się do kobiecego czy zwyczajnie nie ma chętnych, aby wrzucić ? Chętnie obejrzałabym męski, czarno-biały akt. Ok, w kolorze też mógłby być 😉 Pozdrawiam.
Tak, to ja importuje golizne 😉 ... z Marsa.

@Krystyna Ja też chętnie zobaczyłbym męski akt na Pokątnych. Niestety nie mamy dostępu do żadnego źródła w tym temacie. Jeśli ktoś ma, proszę o wiadomość. Chętnie wprowadzimy jakieś urozmaicenie.
Zgadzam się co do mylnego użycia słowa AKT. Jesteśmy w trakcie poprawiania tego błędu.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.