Forum

Jak na Fejsie
A gdyby tak może admini strony zrobili odpowiedzi do danego komentarza? Tak jak jest na FB? Bo trochę to irytuje, gdy wchodzisz w tekst, a 3/5 strony to komentarze, niepotrzebny spam z odpowiedziami do danych wypowiedzi. Co sądzicie?
I jeszcze lajki, by ludzie klikali jak pojebani 🙂

Uważam, że stary zwyczaj z zapisem "@nick" osoby do której wypowiedzi się odnosisz zdaje egzamin.
Lajki nie, tylko o funkcję odpowiedzi mi chodziło
Rozumiem. Zanotowałem 🙂
Po zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że jednak zostawimy to jak jest. Odpowiedzi pod komentarzami zaburzają chronologię dodanych komentarzy i wprowadzją niepotrzebny chaos.

@paty_128 Nie szczególnie rozumiem o jaki spam w komentarzach ci chodzi?
Na przykład skomentuje ktoś coś, a do niego tysiąc komentarzy, nie do opowiadania. Wg mnie opcja odpowiedzi by to jakby posegregowała, gdyby ktoś chciał zerknąć w odpowiedzi do danego komentarza to by to zrobił, a jeśli nie, to bez problemu przewinąłby do ostatniego w celu zostawienia komentarza do opowiadania, a nie komentującego
Chyba chodzi oto, aby odpowiedzi do konkretnego komentarza były w formie rozwijanej. Jeśli ktoś chce, to sobie kliknie i przeczyta, jeśli nie, to będą widoczne tylko same komentarze, bez tych odpowiedzi.
No dokładnie
Na NE jest burdel, bo odpowiedzi do komentarzy są wyświetlane ZAWSZE, a nie wyłącznie po kliknięciu "pokaż odpowiedzi".
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.