Forum

Nowości (2016)
(galeria) Pomiędzy zdjęciami w galerii można teraz przechodzić za pomocą klawiatury (strzałki w prawo i lewo).
(wiadomości) Odpowiadając na wiadomość, w tym samym oknie można wyświetlić oryginalną treść, na którą się odpowiada.
(komentarze) Okienko dodawania komentarzy jest teraz pod wszystkimi komentarzami
Przyznaję, że tak jest wygodniej 🙂
A czy jest szansa na wprowadzenie takiej nowości, by moje wiadomości wyświetlały się na czacie a te wysłane prywatnie , docierały do odbiorców (bo przypuszczam, że nie docierają)?🙂
@Falanga Jestem święcie przekonany, że tak się właśnie dzieje 😉 Jeśli masz jakieś problemy proszę o maila ze szczegółami. Pozdrawiam
OK, wiadomości chyba chodzą, czat nie. Mniejsza z tym już, bez czata przeżyję🙂
Ale my bez Ciebie na czacie możemy nie przeżyć 😀
( lista ulubione/do przeczytania) Jedno opowiadanie może być teraz albo w ulubionych, albo na liście do przeczytania. Nie w obydwu! Jeśli mieliście jakieś opowiadanie w obydwu grupach – z jednej (do przeczytania) zostało ono usunięte.
(oceny) Przy ocenianiu pojawiają się teraz słowne opisy ocen (dobre, bardzo dobre itp)
Szacowany czas lektury pojawia się teraz w "zajawkach" opowiadań.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.