Forum

Pigułki dla facetów
Hej. ten post chcialbym skierowac glownie do panow chociaz i panie jesli cos wiedza na ten temat sa mile widziane. Chodzi o tabletki antykoncepcyjne dla panow.. slyszalem o takiej inicjatywie i bardzo mi sie ona spodobala, w koncu chyba nie tylko ja nie lubie stosunkow z prezerwatywa. Czy ktorys z was wie na ten temat cos wiecej? Najakim etapie sa prace nad nimi? A moze juz sa dostepne?
Jedna mała uwaga: tabletki, czy to męskie, czy kobiece, są rozwiązaniem dla osób w związkach monogamicznych.
Jeżeli jednak ma się w zwyczaju zmieniać partnerów często, lub miewa się częste krótkie przygody, prezerwatywa jest jedynym słusznym wyborem. Nawet jak się jej nie lubi, trzeba myśleć o swoim i partnera bezpieczeństwie, nie tylko w kwestii nieplanowanej ciąży, ale też chorób.

Osobiście polecam unimil skyn. Prawie się ich nie odczuwa, są niesamowicie naturalne w odczuciu - i co ważne, nie zawierają lateksu, więc nie wywołują nieprzyjemnych wrażeń i reakcji u osób z nadwrażliwością na ten składnik.
http://wyborcza.pl/1,75476,12351395,Pigulka_dla_faceta.html
Popieram, MarySue. Unimil mogę również polecić- są świetne!
Seaman, ja nie mam aż takiej stabilnej sytuacji życiowej, żeby móc sobie pozwolić na luksus pełnej naturalności... ech, zazdroszczę 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.