Forum

Poczekalnia
Rozpoczynamy testy poczekalni na Pokątnych. Będzie to miejsce, w którym znajdą się te teksty, których poziom nie pozwala jednoznacznie zakwalifikować do ogólnodostępnego zbioru opowiadań.
Będą to głównie debiuty (choć nie tylko). Zostaną one poddane wstępnej ocenie naszych autorów i moderatorów. Wśród naszych autorów wytypowaliśmy także sporą grupę, która ma możliwość "wyciągania" opowiadań z poczekalni do zbioru głównego serwisu.

W tej chwili dostęp do poczekalni mają wyłącznie autorzy i moderatorzy serwisu.
Poczekalnia jest już dostępna do przeglądania przez wszystkich!
Mam pytanie. Kliknąłem "Dodaj do opowiadań" tekst "Miłość w czasie apokalipsy" . Pojawiła się informacja, że ostateczną decyzję podejmie moderator, jednak od piątku 18 marca nic się nie dzieje. Czy moja sugestia o opuszczeniu poczekalni została odrzucona czy nie dotarła do moderatora?
Jakby była w nagłówku, to byłaby na równi z głównym zbiorem, a nie powinna być.
@Indragor Przyjrzę się temu po świętach, bo nie dostałem informacji o wyciągnięciu przez Ciebie tego tekstu.
@Marc, już po świętach... 😉
@Indragor Poszło. Przepraszam za opóźnienie.
No tak. Znowu 1 maja kliknąłem "Dodaj do opowiadań" poczekalniowy "Stosunek bez imienia". No i już zaczynam obgryzać pazury ze stresu, bo nie wiem jaka jest decyzja...
No to mamy jakiś problem. Nie dostaliśmy znowu powiadomienia. Spróbuj otworzyć opowiadanie i przeładować stronę kilka razy (albo raz a: ctrl+f5) a potem kliknąć w Dodaj do opowiadań.
Oczywiście Twoje zgłoszenie jest wzięte teraz pod uwagę, niemniej jednak chemy rozwiązać problem na przyszłość. Pozdrawiam.
No właśnie najpierw się wylogowałem i ponownie zalogowałam, jak widać bez efektu. Jak będzie następna okazja to spróbuję jeszcze pokombinować. Również pozdrawiam 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.