Forum

Poczekalnia (strona 2 z 8)
Na wszelki wypadek: właśnie kliknąłem na "Preludium" w poczekalni 🙂
Zauważyłem. Cztery razy 😉
Czyli ta opcja powinna już działać bez problemu 🙂
Jak najbardziej 🙂
Od wczoraj wprowadziliśmy zmianę w regulaminie poczekalni. Teraz trzeba otrzymać głosy conajmniej DWÓCH autorów żeby wyciągnąć opowiadanie z poczekalni.
Mam taką sugestię, aby opowiadania w poczekalni były sortowane nie w kolejności ich dodania a według daty ostatniego komentarza. Czyli dodany świeży komentarz i opowiadanie ląduje na szczycie. Teraz dodane po jakimś czasie nowe komentarze do starszych opowiadań mogą łatwo umknąć uwadze.
Ryzykowny pomysł. Co z opowiadaniem, które właśnie zostało dodane do poczekalni i nie ma żadnych komentarzy? Powinno być na samym końcu?
Wtedy samo opowiadanie jest komentarzem, czyli pojawia się na górze. Inny pomysł jaki mam to powiadamianie (tak jak prywatne wiadomości albo na mejla) o nowych komentarzach w poczekalni, oczywiście jako opcja, którą można włączyć lub wyłączyć.
Skoro nie ma zainteresowania moimi wcześniejszymi propozycjami, to może dałoby się dodać w rozwijanym menu "opowiadania" pozycję "komentarze w poczekalni", od najnowszych do najstarszych. Jakiś czas temu dodałem komentarz do starszego opowiadania i podejrzewam, że nikt go nie zauważył. To samo może spotkać autora tekstu, jeśli zdecyduje się po dłuższym czasie na poprawki.
Co do propozycji Starskiego - absolutnie się nie zgadzam. To całkowicie zabije sens Poczekalni, w końcu to miejsce, gdzie trafiają opowiadania, które aspirują do opublikowania w głównym zbiorze i tak naprawdę od Czytelników zależy, czy tam trafią. A jak większość z nas wie, gwiazdki niekoniecznie zawsze właściwie pokazują, czy opowiadanie zasługuje na opuszczenie "czyśćca".
Co do wypowiedzi Indragora - pełna zgoda. W tej chwili trzeba sprawdzać w konkretnym opowiadaniu z Poczekalni, czy został dodany nowy komentarz. To duże utrudnienie.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.