Forum

Seks nieletnich
Co sądzicie o seksie nieletnich? Czy macie jakieś przeciwskazania lub rady?
To jeszcze zależy co masz na myśli. Czy chodzi o seks między nieletnimi, czy też o seks między nieletnim a osobą starszą.

Ci, którzy znają moje opowiadania pewnie wiedzą, że temat młody chłopak a nieco starsza kobieta jest dla mnie całkiem fajny i perwersyjny. Przy czym jednak ta młodość też ma swoje granice i nie chodzi tu o dziesięciolatków, tylko jednak nieco starszych. Tak, żeby mieli te minimum 14-15, oczywiście między osobami w takim wieku też jest różnica, tzn jeden sprawia wrażenie siedemnastolatka, drugie trzy lata młodszego.

Pamiętam swoją podstawówkę (jeszcze ośmioklasową) i sytuację, gdy do miana naszej nieoficjalnej miss szkoły bardzo mocno pretendowała jedna piątoklasistka (wiek 11-12), która na samym starcie gubiła 90% ósmo-, czy siódmoklasistek.
seks między 12-15 rokiem życia powinni uprawiać osoby w wieku między sobą ,

dziewczynki 13 letnie z chłopcami 13 14 i tak dalej ,


lecz osoba według mnie powyżej 16 roku życia 17-18-19-20 coś w tym stylu

gdyby uprawiała seks z poniżej 15 roku życia powinna być surowo karana

nie ważne czy był by to chłopak 20 lat czy kobieta 20 lat , ,

lecz legalne by było seks między sobą w wieku 12-15 , i powinno w szkołach wtedy być badziej intesywniejsze nauczanie o sprawach intymnych czego nie można a co można
Ty naprawdę jesteś niepełnosprawny. Ktoś Cię w głowę za mocno klepnął... Inaczej określić tego nie można...
Powiem ci tak gdyby ktoś skrzywdził w ten sposób moje 12letnie dziecko wyrwałabym mu flaki gołymi rękami. Potem przyszedłby czas na zadawanie pytań...
Tylko jak wychowac dzieci by nie porobiły głupstw?
Ambasador2, najlepiej nie pokazując im erotycznych opowiadań napsianych przez ich rodziców 🙂

Ambasador2 napisał/a:
Tylko jak wychowac dzieci by nie porobiły głupstw?


Uświadomić. I powiedzieć, że istnieją środki antykoncepcyjne 🙂
Moim zdaniem seks przed 15 to pomyłka. A gdzie dojrzałość emocjonalna?.
A skąd wiesz, że każdy osiemnastolatek jest bardziej dojrzały, niż powiedzmy czternastolatek?
I dlaczego musi od razu chodzić o dojrzałość emocjonalną? Czasem chodzi tylko o rozładowanie napięcia.

Nie pochwalam ruchania dla samego ruchania, chyba, że w pewnej konwencji damsko-męskiej, ale ciężko takie rzeczy zabraniać.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.