Forum

Uwaga na temat portalu
Nie wiem co na to inni ale uwazam ze stanowczo za duzo reklam swiecacych cyckami i tylkami.
Az strach otworzyc ta strone w miejscu publicznym🙂

Dodatkowo w googlach dla hasla opowiadania erotyczne, strone pokatne wyprzedza pare stron bardziej lichych?
Witam, dziękuję za zwrócenie uwagi Marku. Jednym z założeń, które od zawsze nam przyświecały było iż portal – pomimo jego treści - powinien nadawać się do przeglądania w miejscach publicznych. Faktycznie ostatnio trochę o tym zapomnieliśmy, ale także nie nad wszystkimi wyświetlanymi reklamami mamy kontrolę. Niemniej jednak postaramy się zmniejszyć ilość niepotrzebnej golizny do minimum 🙂 za wyjątkiem oczywiście galerii aktu.

Co do pozycji w Google, to staramy się walczyć o wspomnianą przez Ciebie frazę. Różnie to wychodzi. Zawartość serwisu – jak widać - nie koniecznie odpowiada pozycji w Google, nad czym bolejemy.
Pozdrawiam
Zgadzam się, tak powinno być 🙂
Obawiam się, że obecnie sytuacja wygląda fatalnie. Znalazłem portal dopiero na piątej stronie w google. Tym bardziej przykre, że pierwsze pozycje po wpisaniu "opowiadania erotyczne" to jakiś chłam, gdzie nawet oprawa nie przyciąga wzroku, a opowiadania są publikowane chyba z automatu.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.