Forum

Wersja mobilna strony vs wersja desktop - braki
Zauważyłem kilka niedogodności, które nie wiem jak innym użytkownikom, ale mnie trochę przeszkadzają.

1. Brak możliwości edycji i usuwania własnych komentarzy oraz zgłaszania do moderatorów komentarzy innych użytkowników w wersji lekkiej. Muszę z pozycji telefonu lub tabletu przejść do wersji pełnej i dopiero wtedy funkcja jest dostępna.
2. Brak czatu dla użytkowników urządzeń mobilnych (telefony, tablety) i to zarówno w wersji lekkiej jak i pełnej. Czat jest u mnie dostępny tylko po odpaleniu strony w przeglądarce komputera. Jestem ślepy i coś przeoczyłem czy faktycznie ta funkcja nie jest dostępna dla telefonów/tabletów?
3. W wersji mobilnej brakuje podglądu rozkładu ocen dla poszczególnych opowiadań (z pozycji urządzeń mobilnych ta informacja jest dostępna w wersji ciężkiej)
Jesteście w stanie coś z tym zrobić? Szczególnie punkt 2 kłuje.
Witam! Dziękuję jeszcze raz za sugestie. Wersja mobilna jest znacznie ograniczona w porównaniu do pełnej wersji serwisu. Takie było założenie od samego początku. Korzystając ze smartfona/tabletu w każdej chwili można wrócić do pełnej wersji strony klikając w link w stopce.
Ad. 2 Z czatu można korzystać na urządzeniach mobilnych korzystając z pełnej wersji. Tutaj nie powinno być żadnych problemów. Co do czatu w wersji mobilnej, to będzie ciężko gdyż z tej funkcji korzysta dosłownie kilka osób!
Ad. 1 i 3 Jest to wykonalne. Weźmiemy to pod uwagę.

Pozdrawiam
Punkt 3. został zrealizowany!
Zauważyłem, dziękuję 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.