Forum

Zbigniew Nienacki
Nie nie nie wcale nie mam na myśli Pana Samochodzika Z.Nienacki ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Nienacki) napisał doskonałe książki dla dorosłych (w latach 80 do kupienia wyłacznie po znajomości albo za łapówą).
Gorąco polecam fanom Wiedzminów trylogię Dagome Iudex ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Dagome_iudex_(powie%C5%9B%C4%87) ) cudownie świntuszącą i perfekcyjnie napisaną (no może poza 3 tomem).
Absolutnie sie z Toba zgadzam. Mi ta trylogia odpowiadała także ze wzgledów historycznych, gdyz poza czytaniem opowiadań zajmuję sie tez historią 😀 Pierwsze 2 tomy przeczytałem wręcz z zapartym tchem za to w 3 juz musiałem sobie robic przerwy 🙁
ja z kolei sięgnąłem kiedyś po "Wielki las"
ale średnio mi się podobało.

natomiast Pan Samochodzik - ekstra (oczywiście nie pod "erotycznym" względem)
Ludzie - "raz w roku w skiroławkach" - lektura obowiązkowa! Dowcip i erotyka - kapcie spadają :-)
O tym, że "Raz do roku w Skiroławkach" to erotyk dowiedziałam się ostatnio od mojej mamy na cmentarzu. ; o
A odkąd pamiętam te książki leżą na strychu i leżą i nigdy mnie nie zachęciły swoją okładką do zajrzenia, ale skoro już wiem co w środku planuję przeczytać. ; )
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.