pokatne.pl na facebookupokatne.pl na twitterze
Masz konto?

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się!

23 maja 2015
Czat

Tag » nastolatki


2
!!!
7.1

"Nastolatki 40 lat temu - początki"


Autor: Micra21 · 16 kwietnia 2015 · 6266 odsłon
Nastolatki 40 lat temu - początkiJest rok tysiąc dziewięćset siedemdziesiąty pierwszy, koniec czerwca. W piątek wieczorem leżymy z Elą na tapczanie, całując się czule. Oboje mamy po osiemnaście lat i jesteśmy kompletnie zieloni w sprawach seksu. W naszych rodzinach to był temat objęty całkowitym tabu. Nasi rodzice nie rozmawiali z nami na ten temat, jedynie w szkole były jakieś zajęcia w ramach biologii, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt, więc coś tam wiedzieliśmy, a poza tym sami też szukaliśmy wiedzy na ten temat. Jakieś książki zawsze były w domu, czasem specjalnie pozostawione "na widoku". O video i internecie nikomu się nawet nie śniło. W tamtym czasie dostęp do „świerszczyków” kompletnie nie istniał, chyba, że ktoś przemycił coś ze „zgniłego zachodu”, jak wyrażano się o krajach zza „żelaznej kurtyny”.

Wszystko zaczęło się ponad pół roku temu w klubie żeglarskim, gdzie razem robiliśmy kurs na żeglarza. W październiku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego roku kolega namówił mnie na zrobienie kursu żeglarskiego. Początek moich przygód z wodą i pływaniem nastąpił nieco wcześniej, trzy lata temu, gdy pierwszy raz pojechałem na spływ kajakowy po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Te wakacje organizował ojciec jednego z moich kolegów szkolnych. Zawsze w lipcu jechaliśmy Giżycka, gdzie już wcześniej były zamówione kajaki w wypożyczalni. I tak przez kolejne lata poznawałem jeziora. W sumie kilkakrotnie opłynąłem całe Mazury pracowicie wiosłując na kajaku. Jeden z moich przyjaciół powiedział mi o kursie na żeglarza w miejscowym klubie i w październiku zaczęły się zajęcia teoretyczne. Na drugi wykład przyszła dziewczyna, wysoka blondynka w okularach. Na pierwszy rzut oka nic szczególnego, ... czytaj dalej »
!!!
9.3

"Szkoła uczucia"


Autor: Qman0981 · 26 stycznia 2015 · 15904 odsłon
Szkoła uczuciaCała historia zaczęła się od rozpoczęcia drugiego roku nauki w liceum w pewnym małym mieście. Nic nie zapowiadało tego, co się miało wydarzyć. Ot, kolejna uroczystość na sali gimnastycznej, przemowa dyrektora, a następnie spotkanie w klasie. Przerabiałem to już od dziesięciu lat w tej samej szkole. Kiedy przemówienie dobiegło końca, udałem się do pomieszczenia naszej klasy, gdzie czekało już parę osób. Przywitałem się z nimi, wymieniliśmy parę zdań, popytałem jak minęły wakacje i takie tam. Nie zrobiłem tego jednak z wielkim entuzjazmem. Choć bardzo lubiłem swoją szkołę i tutejszych nauczycieli, to jednak do moich kolegów i koleżanek z klasy żywiłem nieco inne uczucia. Mówiąc krótko, nie pasowałem do nich. Ich ulubionym sposobem spędzania czasu były imprezy oraz piwko. A co do płci pięknej, to dziewczyny brzydkie na pewno nie były. Przesadą by było, gdybym powiedział, że ubierały się jak prostytutki z ulicy, ale przesadnie eksponowały swoje walory. Dość głębokie dekolty, mini czy obcisłe jeansy – ktoś na moim miejscu byłby pewnie zadowolony, ale mnie to odrzucało. Co więcej, imponowały im chłopaki, którzy mieli fryzury a’la Ronaldo, opowiadali sprośne dowcipy, nieustannie używali wiadomego słowa na „k” czy innych oraz oczywiście pokazywali się po lekcjach z puszką w ręku czy papierosem w ustach.
Był jednak jeden, który okazał się być trochę poważniejszy i podobnie jak ja, nie był zachwycony klasowym towarzystwem. Jednak w przeciwieństwie do mnie, Michał nie miał problemów z nawiązywaniem kontaktów, zatem lepiej się czuł w ich obecności. Po pamiętnych dla mnie doświadczeniach z podstawówki i gimnazjum starałem się ... czytaj dalej »
5
!!!
8.6

"Ofensywa samców"


Autor: Seelenverkoper · 21 grudnia 2014 · 15275 odsłon
Ofensywa samcówNa każdym rogu supermarket lub fastfood, a na każdy rozpoczęty tysiąc mieszkańców jedno centrum handlowe przypada. Świątynie bab, babsztyli, kobiet, piszczących gówniar z mysimi ogonkami i pedałów wżarły się w struktury miasta niezauważalnie przejmując nasze parkingi, puby i sklepy z narzędziami.

Te ich kościoły mają gaje oliwne, fontanny, tandetne fotografie dzieci z Rwandy na ścianach oraz modne kawiarenki i butiki. Nieskończone, odizolowane od podłego świata oazy kobiecej rozkoszy i relaksu.

Oczywiście zapraszają nas do nich.

Oprowadzają, krocząc dumnie po szerokich przedsionkach. Po prawej biżuteria w kotki, po lewej suknie wieczorowe i sklep tej firmy, co jej metki znaleziono w ruinach szwalni. Dalej zgniło żółte logo o trzech powtarzających się literach oferujące kolejne pary badziewnych butów w dziesięcioprocentowej obniżce dla członkiń zakonów. Znaczy klubów klienta czy stałych klientek.

Mówią: nie musisz z nami chodzić. Gówno prawda! Chcą abyśmy łazili za nimi, stopa w stopę noga za nogą, jak wierny upodlony pies. Bo tak spędzają czas dorośli, wykształceni ludzie na poziomie. Tacy świadomie kreujący własną rzeczywistość. Stoją w sklepie z ciuchami wytwarzanymi przez Chinoli za dwa złote i zastanawiają się, czy lepiej im w łososiowym czy beżowym sweterku do brzuszka, bo nie chcą wyjść na niemodne lub puszczalskie. Kurwa mać. Musisz mieć też szacunek. Przebywasz w końcu w miejscu świętym z kapłanką. Dobrze zgadujecie – każda baba jest kapłanką. Twoja też.

Baba, babsztyl, babochłop, lapucera i śliczna nastolatka w mundurku tu stają się równe. Egalite! Każda sobiepanna i niemieszcząca się w rozmiarze.

Czasem w kącie stoi ... czytaj dalej »
3
!!!
6.5
ostrzeżenie

"Co drzemie w głębi umysłu - Sadystka"


Autor: Pisareczka · 16 listopada 2014 · 12305 odsłon
Co drzemie w głębi umysłu - SadystkaZajrzyj przez okno. Co widzisz? Pokój, oczywiście. Pozwolę sobie jednak doprecyzować twoją odpowiedź. To pokój nastolatki. Można poznać po plakatach na ścianach i natłoku ubrań, najwyraźniej leżących wszędzie tylko nie w szafie. Spójrz jednak na łóżko. Kto w nim śpi? Słodka blondynka, mówisz. Cóż, nie powiedziałbyś tego znając treść jej notatnika. Mówisz, że nie powinno się tego robić? Och, nie zgrywaj świętoszka Fausto! Jesteśmy demonami, czy nie?! No i widzisz, znów mam rację! Trzymaj i czytaj!

Siedziałam ze skrzyżowanymi nogami pod drzwiami sali, w której odbywały się zajęcia z historii. Pomysł dyrekcji, żeby lekcje zaczynały się o 7:30 i kończyły pół godziny wcześniej niż w pozostałych szkołach, był - przynajmniej według mnie - kompletnie nietrafiony. Zapiekły mnie oczy. To pewnie z niewyspania. Przymknęłam powieki i w tym samym momencie usłyszałam chichot. Nie musiałam otwierać oczu, żeby wiedzieć, że to Ona. Myślałam, że usiądzie przy uwielbiającej Ją koleżankach, ale po chwili poczułam jak (zapewne przypadkiem) zahaczyła torbą o moje kolano. Zerknęłam na nią kącikiem oka. Ciekawe, czego chce tym razem.
Należy wspomnieć, że wśród wszystkich trzydziestu osób (w tym czterech jej imienniczek), które chodziły na profil biologiczno-chemiczny, tylko Ola wzbudzała we mnie tak skrajne uczucia. Jeśli chodzi o wygląd, nie wyróżnia się niczym szczególnym, choć przyznać muszę, że ma ładne oczy. Szkoda tylko, że tak często są one pełne nienawiści. Zawsze otoczona przez wianuszek koleżanek (które obgaduje, gdy nie ma ich w szkole) wpatrzonych w nią jak obrazek, zawsze najgłośniej narzekająca na nielubianych przez większość profesorów (robi to pod ... czytaj dalej »
9
!!!
5.2

"Przyjacielska fantazja"


Autor: Esill · 15 września 2014 · 14614 odsłon
Przyjacielska fantazjaLeżała na boku, twarzą do ściany. Na sobie miała tylko koszulkę, którą narzuciła na rozgrzane kąpielą nagie ciało. Pod kocem, którym była nakryta, na zarysie skulonej sylwetki można by było zauważyć nieznaczne ruchy, gdyby nie to, że w pokoju panowała całkowita ciemność.
Jej prawa dłoń schowana była między zaciśniętymi udami, a lewa masowała pierś, podrażniając twardy sutek. Fantazjowała o rzeczach przeróżnych, przeważnie o takich, których wstydziłaby się w rzeczywistości. Była wysoką, smukłą kobietą o ładnej buzi okalanej burzą kasztanowych loków, drobnych, ale za to wyjątkowo jędrnych, piersiach, płaskim brzuchu, wspaniałych, kształtnych biodrach i długich nogach. Jednakże, była ona również osobą bardzo niepewną siebie, wstydliwą wycofaną. Nie przechodziło jej nawet przez myśl, że znaczna ilość młodych mężczyzn, z rękoma zaciśniętymi na potężnych wzwodach, marzyła po nocach o bliższym, intymnym kontakcie z nią.
Ona jednak leżała sama, z zamkniętymi oczyma i coraz szybszymi ruchami palców, marzyła o wielkich penisach wchodzących głęboko w jej wnętrze, nasieniu pokrywającym jej ciało i pozycjach oraz miejscach, w których chciałaby odbyć stosunek. Chciała być brana szybko, intensywnie i zachłannie. Chciała ujeżdżać, wypinać się, nadziewać i kochać się na każdym centymetrze swojego mieszkania. Pragnęła dzikiego seksu w samochodzie, przelotnego stosunku w kuchni, w oczekiwaniu na zagotowanie wody, czy też pieszczot i ujeżdżania w kinie, próbując powstrzymać swoje jęki. A lubiła być głośno, był to taki element nie pasujący do obrazu skrytej dziewczyny. Kiedy tylko miała możliwość, nawet podczas drobnych pieszczot, jęczała bez skrępowania, w taki sposób, że większość zdrowych mężczyzn miałaby najpotężniejszy wzwód w życiu.
Wyjęła dłoń spomiędzy ... czytaj dalej »
3
!!!
9.0

"KiDs (III). W piątek i wcześniej"


Autor: Falanga JONS · 22 marca 2014 · 13707 odsłon
KiDs (III). W piątek i wcześniejAni w poniedziałek, ani we wtorek, ani w następne dni Damiana nie wybudzał ze snu radiowóz, tylko budzik. Dobrze, upiekło mu się. Trochę dziwne w takich czasach, ale może policja nie dysponowała pełną dokumentacją, bo cała zawierucha odbyła się błyskawicznie? A może machnęli ręką, ze względu na znikomą szkodliwość? Nieważne. Ważne, że kłopoty grożące standardowo dwuletnim zakazem stadionowym schodziły na drugi plan.
Tyle, że jak stara zasada mówi, suma szczęścia w życiu równa się zero. Ominęły go problemy z jednej strony, więc ze zdwojoną mocą zaatakowały w innym miejscu. W miejscu raczej nieoczekiwanym.
Od dwóch lat miał dość stabilne zajęcie. Sprzedawał książki, pracując w jednym z punktów firmy księgarskiej „Luxuria”. W poprzednim tygodniu on i trzy koleżanki pracujące w księgarni dowiedzieli się, coś na temat wizytacji z góry. Sama informacja była dość niejasna, miał przyjechać ktoś wyżej postawiony celem zbadania punktów, prześwietlenia personelu i to tyle. Nie wiedzieli kto, nie wiedzieli kiedy i nie wiedzieli na czym owe prześwietlenie miało polegać.
Dowiedzieli się już we wtorek, gdy zjawił się przybysz. Płci żeńskiej. I już przy pierwszym spojrzeniu Damian wyczuł poważne kłopoty. Nie dlatego, że miał coś na sumieniu a dlatego, że z rozpoznaniem przedstawicielki nie miał żadnego problemu. To była Ania.
Starał się trzymać fason, gdy wzywała do małego pomieszczenia na zapleczu koleżanki. Wizyty nie trwały długo, minutę, może dwie. Poszedł na końcu, przeczuwając co się święci. Były obiekt westchnień przywitał go z uśmiechem, świadczącym o dobrym humorze. Ale Damian dobrze wiedział, że kryje się za tym ... czytaj dalej »
4
!!!
6.9

"Ideał mężczyzny "


Autor: Justin1993 · 6 marca 2014 · 8472 odsłon
Ideał mężczyzny - Mam dość !!! - powiedziałam w myślach. Koniec patrzenia w te zeszyty. Powinnam zadbać trochę o siebie. Miałam tylko godzinę samotności, potem spodziewałam się wizyty chłopaka. Celu oczywiście łatwo się domyśleć: oglądania filmu... i takie tam nudy. Hmm... Co by tu zbroić? Myślałam sobie z chytrym uśmieszkiem... Wstałam z fotela, miałam na sobie tylko wełniany sweter lekko zakrywający krągłe pośladki, i przeciągnęłam się leniwie, odsłaniając zgrabnie przystrzyżone łono. Pogładziłam je delikatnie paluszkami... i już wiedziałam co zrobię. Poszłam do łazienki, zrzuciłam z siebie miękki sweter i zadowolona popatrzyłam w lustro... Może nie miałam ciała modelki, ale wielokrotnie słyszałam za swoimi plecami sprośne wzdychania kolegów z klasy. Zawsze komentowałam to w ten sam sposób: niewinnym uśmieszkiem. Wiem, że podobały im się moje piersi... Małe i pełne jednocześnie, ich jędrność kusiła, żeby dotknąć je, chociaż przez moment. Ja zawsze ulegałam temu uczuciu... Poza tym jako jedyna nie noszę usztywnianych staników... i czasem zdarza się, że widać sterczące mi sutki. Teraz sięgnęłam po kosmetyczkę, wyjęłam z niej czarną kredkę do powiek, ciemny cień i ognistą szminkę. Kolejno brałam do rąk kosmetyki i robiłam z nich odpowiedni użytek, po 10 minutach byłam zadowolona z efektu. Głębokie, tajemnicze spojrzenie i lekko uwydatnione wąskie, krwisto czerwone usta... Jeszcze tylko wymodelowałam czarne włosy za ramiona. Iście dziwkarski widok. Uśmiechnęłam się do swojego nagiego odbicia w lustrze :) Hmm... Chyba powinnam nałożyć jeszcze odpowiedni strój... Wyjęłam potrzebne mi ubranka i usiadłam na łóżku. Sięgnęłam po czarne przezroczyste rajstopki i zaczęłam nakładać je na podkuloną pod brodę nogę... ... czytaj dalej »
3
!!!
9.5

"KiDs (II). Całe życie na stadionie"


Autor: Falanga JONS · 4 marca 2014 · 10020 odsłon
KiDs (II). Całe życie na stadionieNiedzielny mecz ligi juniorek przeciw Koronie rozpoczął się dokładnie w samo południe.
Pierwszy kontakt z piłką skończył się dla Oliwii niemal skręceniem kostki, przy próbie podania w bok. Kontra rywalek skończyła się na szczęście skuteczną interwencją bramkarki Ostrovii.
Drugi kontakt z piłką, przy próbie podania na lewe skrzydło do dynamicznej Iwony, zakończył się pięciometrowym autem.
Przy trzecim kontakcie piłka, przy próbie przyjęcia, odskoczyła na trzy metry. Przechwyciła ją rozgrywająca rywalek z „ósemką” na plecach uruchamiając od razu atak. Trzy sekundy później było zero - jeden. Oliwia zwiesiła głowę.
- Pocahontas, zacznij kurwa coś grać! – dźwięcznym głosem przekazała prośbę śliczna, czarnowłosa Iwona, której największym kobiecym atutem był, niezwykle sympatyczny uśmiech.
Czwarty kontakt, po wznowieniu gry od środka, w ostatniej chwili nie doszedł do skutku, gdyż przed przyjęciem piłki, ubiegła ją rywalka z „ósemką”. Piąty zwiastował szansę na kontratak, ale nadzieje spełzły na niczym, gdy silnie uderzona piłka, miast na prawe skrzydło do Angeliki, trafiła w głowę mikrego arbitra spotkania. Przy szóstym, zamiast w piłkę, trafiła nogą w kolano „ósemki” z Korony, co dało Oliwii pierwszą w karierze sposobność do obejrzenia z bliska żółtej kartki.
- Ja pierdolę, śpisz jeszcze? W kościele nie byłaś? – piekliła się grająca na stoperze wysoka Malwina, chyba po raz pierwszy w życiu używająca mało dyplomatycznych sformułowań. Sprawiała wrażenie bardzo ułożonej dziewczyny. To przekleństwo już o czymś wyraźnie świadczyło.
Na siódmy kontakt musiała poczekać, bo defensorki zaczęły grać od razu na skrzydła, taktownie pomijając opcję rozegrania piłki przez środek pomocy. Przy ósmym, ... czytaj dalej »
7
!!!
8.9

"Pamiętnik imprezowiczki (II). Mini Show"


Autor: Infinite · 26 lutego 2014 · 10064 odsłon
Pamiętnik imprezowiczki (II). Mini ShowPiekielny poniedziałek! Nie ma nic gorszego, niż pobudka o piątej trzydzieści i przygotowywanie się do szkoły. Siniec na policzku nie był już tak widoczny, ale dalej piekł, gdy go dotykałam. Wystarczyła odrobina pudru, by pozbyć się śladu po uderzeniu. Ból jednak nie był tak łatwy do usunięcia. Musiałam to przeboleć.
Do ojca nie odezwałam się ani słowem. No... raz pogroziłam mu psiarnią. Olał to, jak z resztą wiele innych spraw. Matka chciała ze mną porozmawiać, ale zbyłam ją. Sorry wielkie, ale jakbym chciała pogadać, to poszła bym do Sylwii. Ona przynajmniej nie leje mnie po pysku.

Po porannej kąpieli uczesałam się, umyłam zęby, zatuszowałam siniaka i ubrałam się. Książki spakowałam poprzedniego wieczoru, więc miałam więcej czasu. Podeszłam do biurka i otworzyłam trzecią szufladę o góry. W środku leżał portfel (pusty), mały słownik angielsko-polski i pełno śmieci. Skrawki karteczek, papierek po gumie do żucia i pełno innego badziewia.
Grzebałam po szufladzie dopóki nie znalazłem tego, czego szukałam. Małe pudełko w czerwonym kolorze, a zawartość była kusząca. Trzy ostatnie fajki. Nie mam, jak uzupełnić zapasów. Jestem spłukana, kompletnie. Ostatnią kasę wydałam na pieprzone, niewygodne szpilki!

Po chwili namysłu uznałam, że lepiej zostawić zapasy na czarną godzinę. Może któregoś dnia, będę miała większą chcicę na fajkę. Nie chcę, żeby mi zabrakło towaru.
Szczerze mówiąc, to ja nie jestem wcale uzależniona. No, może w niewielkim stopniu. Nie kopcę, jak lokomotywa. Nie śmierdzę fajami (chyba, że idę z ekipą na bloki. Wtedy jedzie ode mnie fajami, jak od starego dziada. ... czytaj dalej »
9
!!!
9.5

"KiDs (I). Wieczór przełomów"


Autor: Falanga JONS · 16 lutego 2014 · 13602 odsłon
KiDs (I). Wieczór przełomów- Tato... Przypominam, że pojutrze osiemnastka Klaudii. A jeszcze nie mam prezentu dla niej, bo brakło mi trochę pieniędzy – Oliwia z niewinnym uśmiechem stanęła w drzwiach pokoju rodziców.
- Taaak? – odezwał się leżący wygodnie na kanapie ojciec. – A pozwolenie na wyjście dostałaś?
- Tata, nie rób jaj. Mieszko idzie, tak jak ja a nie słyszałam, żeby prosił o pozwolenie.
- Miał zdobyć pięć punktów w ostatniej ligówce i zdobył. Sześć. Może iść – Mieszko, brat bliźniak, był żużlowcem lokalnego klubu i w tym roku zadebiutował w meczach ligowych. Jak na wiek, szło mu całkiem nieźle.
- No to ja strzeliłam gola tydzień temu i wygraliśmy ze Spartą dwa do zera, więc też mam pozwolenie – skwitowała Oliwia z uśmiechem.
- Ale co porównujesz ligowy mecz żużla, do juniorskich rozgrywek w piłkę kobiecą? Poza tym nie przypominam sobie byśmy się umawiali na takie rzeczy, wiec musisz zaliczyć kolejne testy.
- Jakie niby? Ty jak coś zaraz wymyślisz...
- Nic trudnego, podaj mi skład pierwszej jedenastki w meczu z Norwegią z pierwszego września dwa tysiące jeden.
- Tata, daj spokój – Oliwia ledwie powstrzymała śmiech. – Jeden raz pojechałeś na mecz kadry i zawsze o tym opowiadasz.
- Aj... Nie znasz klimatu. Bez biletu, bo zamówienia przekroczyły ponad sto tysięcy, tyle ludzi chciało kupić bilet. A ja sam, bo żaden kumpel nie chciał jechać, w ciemno, siódma rano pociąg do Katowic. I piętnaście minut później miałem już bilet w kieszeni... - rozpędził się mężczyzna przypominając sobie młode czasy.
czytaj dalej »
pokatne.pl logo

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.