s.e.b

10

Liczba komentarzy

Ostatnie komentarze

avatar

s.e.b · 25 grudnia 2016 · "Świąteczne zapachy"   +1

Opowiadanie kolejne jakie dodaję do mojej pozycji. Powinni wyświetlać zamiast,, Kewin sam w domu'' Ja chcę taką kolację, co tam kolację. Mogę robić za ciacho w polewie. Dziękuje Krystyno za możliwość przeczytania.
RysioPL , ja nie rozumiem Twojego komentarza. Nawet nie chcę zrozumieć. Zapytam tylko, pokaż co Ty napisałeś. Co dałeś od siebie. W przeciwnym razie nie masz moralnego prawa krytykować.
Krystyno, pisz bo jesteś w tym dobra. Niech krytycy kalumnie rzucają, okaż litość okres świąt jest. grin

avatar

s.e.b · 18 grudnia 2016 · "Biurowe igraszki"   +0

Mnie podoba się w opowiadaniu, realizm. Raporty i to wszystko na wczoraj. Misterne stopniowanie i jednak liczyłem ,że poznam sprawcę co odrywa od pracy grin , mózg robi czasami figle. Pięknie ujęty dzień biurowy.
Pozdrawiam.
s.e.b

avatar

s.e.b · 17 grudnia 2016 · "Dwie twarze"   +0

Nie podpowiadajcie proszę inspiracji grin
Już widzę osobę ubraną w rolki jadącą rowerem i wchodząca w zakręt z prędkością 60 km/h....
Szablon definitywnie spopielony.
s.e.b

avatar

s.e.b · 14 grudnia 2016 · "Dwie twarze"   +0

XXX_Lord Co do ocen. Nie staraj się zrozumieć. Ja nie odważyłem się nigdy publikować z obawy o krytykę. Teraz dojrzałem widać. Oceny...,te wystawiają inni. Ich wola i chwała im za to. Mnie cieszy ,że ktokolwiek się zechciał zainteresować moim grafomaństwem. Sam podglądam i mam tutaj swoich ulubieńców. grin Cokolwiek robię robię dla siebie, jak spodoba się czytelnikowi mam dużą radość.
Zaskakiwać i ja lubię, jednak Ciebie się nie udało. Doceniam ,że poświęciłeś czas na mnie i za słowo jakie skierowałeś.
Pozdrawiam grin

avatar

s.e.b · 14 grudnia 2016 · "Dwie twarze"   +0

Indragor bardzo dziękuję. Poprawiłem i jest zdecydowanie lepiej. Co do mojego ciała i jego dorastania ze mną. Nie będę poprawiał. Fizyczność jest odrębna od psyche. Dziękuję, za Twoje słowa.
Pozdrawiam s.e.b

avatar

s.e.b · 12 grudnia 2016 · "Dwie twarze"   +0

DesperateBunny Bardzo dziękuję za pomoc. Staram się poprawnie pisać, jednak efekty widać wink Dla mnie największa radością jest podpowiedź. Co, gdzie poprawić. Poprawiłem.

avatar

s.e.b · 7 grudnia 2016 · "Pod stołem"   +3

Czułem to co mężczyzna czytając opowiadanie. Subtelny opis kolacji i ta Su. Kobieca i oddana. Zaskakująca niespodzianka jaką naszykowała, zostałem totalnie zaskoczony. Więcej nie zdradzę. Gdzie takie kobiety mieszkają, że na Pokątnych to już wiem. grin

avatar

s.e.b · 5 grudnia 2016 · "Renia"   +0

Nie wiem co odpowiedzieć. Dziękuję,że przeczytaliście opowiadanie. Za wskazówki dotyczące wykrzykników jestem wdzięczny. Sprawdzałem tekst i jak widać mało dokładnie. Nie sądziłem ,że ktokolwiek dostrzeże opowiadanie. Uwagi w komentarzach zawarte są dla mnie motywujące do dalszego pisania.

avatar

s.e.b · 3 grudnia 2016 · "Renia"   +0

Krystyno, dziękuję za Twoje słowa. Nie wiedziałem czy takie opowiadanie pasuje tutaj. Nie wymieniam kogo czytuję i uczę się warsztatu. Dopingowany słowami postaram się sprostać im . Dziękuję.

avatar

s.e.b · 1 grudnia 2016 · "Renia"   +0

Indragor , bardzo dziękuję za słowa. Pomoc w szlifowaniu warsztatu. Tego oczekuję. Będę zadowolony z każdej sugestii, jestem na początku drogi i mojej przygody. Poprawiłem tekst.