Forum

Poczekalnia (strona 8 z 8)
Jeśli nie chcecie aby dozwolone było wystawianie jedynek, zmieńcie skalę na 2-10.

To czy usuwanie ocen "nieodpowiednich" jest manipulacją chyba nie zasługuje na miano pytania, bo jest to fakt.
Jakiekolwiek uzasadnienia nie są konieczne, chyba że trzeba też uzasadniać 10-ki. Rozsądek nakazywałby usunięcie również tych zawyżonych ocen.

Krystyno, trudno nie "podziwiać" członków loży, jeśli nie wiedzą jak zapisywać dialogi.

Pozdrowienia dla członków loży autorskiej tudzież lordowskiej

Sztywny napisał/a:
Myślę, że gdyby oceny nie były anonimowe, wtedy ilość "fałszywych" ocen spadłaby


Nie mam nic przeciwko jawności ocen, co do zasady, ale wtedy mocno spadłaby ogólna ilość ocen, bo mogliby je wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy.

@Piotr Walewski-Sawicki, zauważ, że oceny „gwiazdkowe” nie są de facto oceną jakości, poziomu literackiego czy technicznego. Są tym, co napisane jest nad oceną: „jak ci się podobało”. Wysokie noty oznaczają, że czytelnikowi podobała się opowiedziana historia, a najwyższe, że czytelnik identyfikuje się z bohaterami opowiadania i przeżywa razem z nimi toczącą się opowieść, stając się jej częścią. Stąd „10”, w sytuacji, w której na pewno dane opowiadanie nie zasługuje na notę „arcydzieło”. Z drugiej strony, jeśli w takim opowiadaniu, przyzwoitym co najmniej, pojawiają się „jedynki”, bez śladu uzasadnienia, to nie czarujmy się – są to oceny hejterskie, lub po prostu ktoś tam kliknął sobie „dla jaj”, bo mógł to zrobić anonimowo. Niestety takich „oceniających” trudno wyeliminować, chyba nawet niemożliwe, jeśli forum nie ma się stać ekskluzywnym klubem dla wąskiej grupy użytkowników. Może teraz bardziej zrozumiały się stanie dla Ciebie powód usuwania „jedynek”.

Piotr Walewski-Sawicki napisał/a:
Krystyno, trudno nie "podziwiać" członków loży, jeśli nie wiedzą jak zapisywać dialogi.

Pozdrowienia dla członków loży autorskiej tudzież lordowskiej


Oj uważaj z tymi docinkami, bo weźmiemy na tobie odwet, gdy sam zostaniesz członkiem loży autorskiej 😉

Piotr Walewski-Sawicki napisał/a:
Jeśli nie chcecie aby dozwolone było wystawianie jedynek, zmieńcie skalę na 2-10.



A jaka jest różnica, czy ktoś przy opowiadaniu, które dostało 80 ocen z przedziału 8-10 ktoś postawi 1,2 czy 3 bez uzasadnienia?
Argument z dupy. Chodzi o oceny odbiegające znacząco od normy.



To czy usuwanie ocen "nieodpowiednich" jest manipulacją chyba nie zasługuje na miano pytania, bo jest to fakt.
Jakiekolwiek uzasadnienia nie są konieczne, chyba że trzeba też uzasadniać 10-ki. Rozsądek nakazywałby usunięcie również tych zawyżonych ocen.



I tu się zgodzę, jeśli opowiadanie ma same jedynki, dwójki i trójki, dziesiątki i dziewiątki bez uzasadnienia powinny być kasowane.



Po raz n-ty, powtarzając między innymi po Krystynie - dla większości Autorów oceny są sprawą drugorzędną, liczą przede wszystkim komentarze. Jeśli natomiast taki system moderacji ocen został wprowadzony przez właściciela strony to masz trzy wyjścia: dostosowujesz się, rezygnujesz albo proponujesz sensowne zmiany, jeśli obecne rozwiązanie Ci nie odpowiada. Na razie poza bezsensowną paplaniną i dziecinnym wbijaniem szpileczek nie zaproponowałeś nic wartościowego.



Szanowny Lordzie,(...). Co do anusa, baw się dobrze, tak jak lubisz.

Pozdrowienia!



Ciekawe, że co poniektórzy zamiast błyszczeć poziomem opowiadań brylują w pieprzeniu bzdur na forum.
Poza tym to nie ja mam napisane na profilowym, cytuję "normalny seks jest nudny"...


Piotr Walewski-Sawicki napisał/a:
Pozdrowienia dla członków loży autorskiej tudzież lordowskiej


Loża lordowska również pozdrawia.
Szanowny Lordziku,
Argument jest z mojej głowy nie dupy. Norma dla każdego jest inna. Jeśli jesteś protegowanym maminsynkiem, który płacze nad jedynkami to szkoda mi Ciebie. Twoja paplanina nijak ma się do tego, co piszę. Zacząłeś od anusa, więc nie cytuj mnie bez swoich wstępów, hipokryto.
Tak, według mnie "normalny seks jest nudny".
Nadal nie rozumiem czemu mają pomóc spekulacje i usuwanie jedynek.

Pozdrowienia dla loży autorskiej i lordowskiej
Pewna osoba poradziła mi ostatnio odnośnie tej "konwersacji", żeby nie dyskutować z debilem, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Tym optymistycznym akcentem kończę żegnając ozięble z domieszką ironii.
Drogi Lordziku,
Może jeszcze określisz, kto jest debilem? Bo jesteś niewątpliwie ksenofobicznym typem z zanadto rozbuchaną ambicją, o czym świadczy Twój pretensjonalny nick. Lorduj sobie z lordozą, którą pewnie masz od siedzenia przy komputerze.
Dyskutuję kulturalnie i na temat. Nie robię chamskich wtrętów w Twoim typie do mojego anusa. W mojej ocenie sam jesteś świnią, z którą nie wypada się bić w błocie, bo to lubi.

Pozdrowienia dla Twojej lordowskiej chamowatości
PS. Dodałem Ci jedynkę do Człowieka Wirtuwiańskiego 🙂 System pozwolił mi na to, więc mogę to zrobić. Polecisz do admina, aby to usunął? Jeśli wróci na pierwsze miejsce, to znak, że to zrobiłeś :-D
@Piotr Walewski-Sawicki, to będzie znak, że moderator usunął hejterską jedynkę, do której sam się przyznałeś, i nic więcej. Po prostu dziecinada.

Przy okazji: czy mogę prosić moderatora o przynajmniej czasowe zamknięcie tego wątku, zanim dojdzie do mordobicia?
Wątek zamknięty.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.