Forum

Warsztat (strona 3 z 4)
- wdrożyliśmy warsztat w wersji mobilnej strony
- powiadomienia w postaci prywatnej wiadomości po dodaniu nowych opowiadań (również email jeśli zaznaczony w opcjach)
oddałem głos w Warsztacie, ale nic się nie zmienia. Po powtórnym załadowaniu strony różowe pole z opcjami: poczekalnia vs. zbiór główny, nie zawiera informacji o oddanym głosie. Czy tak ma być? Czy głos został odnotowany?
To samo zauważyłem.
Wygląda na to, że mamy jakiś problem. Wasze głosy nie zostały odnotowane.
Możecie spróbować jeszcze raz?
nadal tak samo.
Sprawdzałem na kilku komputerach i działało. Jeszcze ktoś ma problemy z oddaniem głosu?
Ja też miałem. Teraz nie mam już na co oddać głosu, więc nie będę komuś w ramach testu stawiał werdyktu.
Właśnie kliknąłem łapę w dół (na razie) w „Żniwnej dziewczynie” - chyba bez efektu.
ja dałem żniwnej kciuk miłosierdzia. Chyba nadal bez skutku.
Wygląda na to, że łapki (jedna w dół, druga w górę) dały zerowy efekt.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.