Tu Alicja, przeleć mnie teraz!

XeeleeFirst XeeleeFirst

27 czerwca 2018

hourglass 15 min

Poniższe opowiadanie znajduje się w poczekalni!

Przestrzeń i wydarzenia, które będą treścią tej opowieści zaistnieją w pełni dopiero w trakcie lektury.

Skoro zacząłeś czytać, to zapewne już także widzisz mnie oczyma wyobraźni. Zależy mi na tym, abyś zapamiętał mnie na całe życie. Jestem gadatliwa, więc pomogę ci, abyś zobaczył mnie wyraziście.
Jestem młodą kobietą, mam rude włosy i wiele piegów na twarzy, ramionach… właściwie na całym ciele. Jestem szczupła, zgrabna, a jak zdejmę sukienkę, to zobaczysz, że mam ładne piersi i płaski brzuch. Gdy się położę, to zobaczysz kształtne uda i wystające nieco kolce biodrowe. Nie wiem, czy lubisz takie filigranowe kobiety?

To nie będzie dzisiaj tak, jak seans przez Skype’a. Na razie siedzę w fotelu, ale wejdź tu do mnie, do mojego mieszkanka, wtedy wstanę, przytulę się do Ciebie i pocałuję cię w usta. Zastanawiasz się, czy tu wejść? Zapraszam! Zaręczam cię, że przeżyjesz coś niezwykłego.

Jest ponadto jeszcze jeden ważny powód, abyś przyjął moje zaproszenie. Dzisiejsze nasze spotkanie może ci posłużyć do pozyskania czegoś istnego w twoim życiu, ale o tym później…

Jak ci się podobam w tej beżowej sukience? Podwinę ją na chwilę, abyś zobaczył, że do brązowych, samonośnych pończoch dobrałam dzisiaj czarne majtki. Czy podoba ci się mój dzisiejszy makijaż? To Aga tak mnie umalowała… starała się uwypuklić cechy mojej osobowości. Dałam się namówić na wyzywające podkreślenie moich brwi i rzęs, pomarańczowe zabarwienie powiek i tę szminkę w kolorze ceglastym. To jest podobno modny makijaż. Chodzi o to, abym miała rozmarzony wyraz twarzy. Zaglądnij na sąsiednią stronę „galeria”, to zobaczysz tam dziewczyny umalowane podobnie.

Pytasz, kim jest Agnieszka? To jest moja przyjaciółka, a właściwie partnerka. Jestem biseksualna, podobnie jak ona. Lubimy się przytulać i podniecać. Natomiast mnie to nie wystarcza, muszę czasami czuć w sobie męskiego kutasa. Agę natomiast rajcuje, w jakiś perwersyjny sposób, gdy patrzy, jak ja się pieprzę z mężczyzną. Błaga mnie, aby jej to umożliwiać, więc staram się, jak mogę.

Jaka jest więc twoja decyzja, przechodzisz tu do mojego pokoju, czy jeszcze się zastanawiasz? Jak widzisz fotel stoi obok ogromnego łoża, które na nas czeka, a tu po lewej mam stolik, na którym prócz mojej szklanki ze szkocką whisky, jest też szklanka dla ciebie. Lubisz whisky z lodem? Wiesz mam dzisiaj ochotę, aby się urżnąć! Uprzedzam więc, że mogę być zbyt śmiała, a nawet wulgarna.

Chodź, nie pożałujesz… pocałuj mnie w usta, obejmij mnie, przytul się do mnie. Jak masz na imię? Możesz zacząć mnie rozbierać, ale daj mi chwilę, wyślę smsa do Agi… Zrobione, wysłałam… odwrócę się, zsuń błyskawiczny zamek sukienki i pociągnij sukienkę w dół. O tak właśnie… jak podobam ci się w samej bieliźnie. Biustonosz dzisiaj mam też w kolorze czarnym. Jak odbierasz mój zapach? Cieszę się, że jesteś czyściutki, elegancki i ładnie pachniesz.

Zdejmujesz mi biustonosz! OK, niech tak będzie. Widzisz, cała moja pierś nie mieści ci się w dłoni. Każda kobieta lubi, gdy mężczyzna pieści jej piersi, zwłaszcza, gdy zaczyna ssać sutki.
A ty, na dodatek, od razu wkładasz mi rękę pod majtki, wsuwasz palce i co… szukasz mojej perły. Jestem podekscytowana, ale chyba jednak muszę nauczyć cię, jak skuteczniej stymulować łechtaczkę. Ojej... nie jest najgorzej, ale daleko jest do tego, abym odczuwała te przejmujące dreszcze… Bardzo chcę przeżyć to dzisiaj właśnie z tobą.

Pchnąłeś mnie dość brutalne na łóżko… nie gniewam się jednak... miałeś prawo… kobiety oczekują niekiedy zdecydowanych gestów. W końcu moje łóżko jest mięciutkie.

Nic nie mówisz… ale niech tak dzisiaj już zostanie... To jest analogicznie do erotycznych filmików, pokazujących piękne dziewczyny, które się masturbują na oczach widzów. Wiem, że ja też jestem piękna. Chcesz, abym się masturbowała? Widzę po twoich oczach, że tak! Ściągnij mi więc majtki…

Patrz, rozchylę szeroko nogi. Wiem, że dla mężczyzn jest to najbardziej pożądany widok. Nie wiem dlaczego, to dla nich takie ważne, ale każdy z was za tym przepada. Nie mam pewności, ale mam swoją teorię na ten temat... może ci o niej dzisiaj opowiem. Teraz jednak skupię się na moim pokazie. Patrz! Podoba ci się, jak sama sobie rozchylam te płatki, jak się głaszczę, jak drażnię perłę, jak wkładam sobie palce do pochwy? Widzisz to różowe, wilgotne wnętrze? Podobają ci się moje włosy łonowe… ten trójkąt? Mam ich trochę także w pachwinach i wokół drugiej mojej dziury. Sądzę, iż jestem przez to bardziej pociągająca. Lśnią, gdy sok już zaczyna wypływać.

Oczywiście moje delektowanie się sama sobą to niewiele wobec tego, co będę odczuwała, gdy wsuniesz we mnie palce, ale wiesz co... uderz teraz dość silnie twoją dłonią moją cipę…

O tak właśnie… jeszcze raz proszę… i jeszcze raz proszę… trochę bolało, ale roznamiętnia mnie to. Takie klapsy po mojej kobiecości podniecają mnie… natomiast gdybyś uderzył mnie w twarz, to natychmiast bym cię wyrzuciła. Nie lubię żadnych form BDSM, z wyjątkiem tego, co mi zrobiłeś…

No dalej... teraz to, co lubię najbardziej... klęknij koło łoża, rozchyl mi jeszcze bardziej uda
i liż mnie… długo i namiętnie tak długo, aż będę moczyła tą pościel… Jest już ślisko… jeśli teraz wsuniesz mi głęboko palce do pochwy, to będę miała te doznania, które dają mi skrajną rozkosz…

Jest mi dobrze… odlotowo... Włóż teraz trzy palce i docieraj do samego dna… i tak dookoła szyjki... i popychaj ją... Jest odjazdowo… odczuwam to tam w środku oraz w całym mózgu.

O fisting nie poproszę cię, bo masz za dużą dłoń, ale gdyby była tu Aga, to chciałabym, aby mi to zrobiła… Podciągnęłabym wtedy uda i przycisnęła łokciami… Aga miałaby wtedy pełny dostęp… Zapewne by mnie też lizała... Po tej whisky jestem dzisiaj całkiem odjechana.

Masz na imię Tomek, czyż prawda? Lubię to imię, jesteś przystojnym chłopakiem, ale mam do ciebie kolejną prośbę… tu jest słoiczek z kremem… usmaruj palce i włóż mi je jeszcze do pupy, ale bardzo delikatnie, powoli... tak właśnie… teraz jeden w cipie, jeden w pupie i masuj mi to miejsce… o tak… potem pójdziesz do łazienki umyć ręce... Jest obłędnie… jestem zakręcona…

Proponuję, napijmy się jeszcze jednego drinka! Ooo! Ktoś dzwoni do drzwi… przepraszam, pójdę otworzyć… Jesteś jednak! Tomek, przyszła Aga! Aga siadaj tu na brzegu łóżka. Na pewno napijesz się też z nami whisky z lodem.

Popatrz Tomek, czyż nie jest to bardzo seksowna dziewczyna? Czarnulka, też szczupła!
O alabastrowej, białej jak śnieg skórze. Chciałabym mieć też takie długie, bujne włosy. Aga, ubrałaś się wystrzałowo! Te czarne pończochy, bordowa sukienka, robisz odlotowe wrażenie!

Przeszłaś w samą porę, właśnie zaczynamy to, na co lubisz patrzeć! Będziesz miała używanie!

– Alicja, dziękuję za zaproszenie. Nie odzywałaś się przez cały tydzień. Stęskniłam się za tobą. Przecież cię kocham. Jak mogłaś tak długo milczeć?
– Aga, przepraszam, byłam bardzo zajęta. Też cię kocham! Widzisz jednak, że jak tylko wydarzyło się coś nowego, to znaczy jak wywołał mnie Tomek, to od razu dałam ci znać.
Aga – bez użalania się, napij się drinka i patrz!

Tomek, no to kontynuujmy! Jestem nadal rozpłomieniona. Mam motyle w brzuchu
i czuję to przyjemne mrowienie… zalewa mnie ponownie fala… Jestem już gotowa, wejdź we mnie teraz, natychmiast…

Zastanawiasz się jak, w jakiej pozycji? Weź mnie najpierw w pozycji na wznak. Choćby nie wiem co mówić o tak zwanej pozycji misjonarskiej, właśnie wtedy dwoje kochających się ludzi mają najbliższy kontakt ze sobą. Mogą patrzeć sobie w oczy, całować się w usta. Co jest jednak najważniejsze! Mężczyzna może wtedy sprawdzić, jak dalece kobieta się mu oddaje. Wyczuje to, mając jej ciało pod sobą, ustali to w trakcie kolejnych kilkunastu pchnięć. Oceni wtedy, jak bardzo kobieta rozwiera swoje uda, całe swoje ciało, rozluźniając mięśnie i mamrocząc mu coś do ucha. Może nabrać wtedy przeświadczenia… choćby trwało ono tylko krótko, że owa kobieta go kocha... albo, że mogłaby go pokochać...

Załóż mi rękę za głowę i trzymaj ją w nadgarstku bardzo mocno, gdy będziesz się na mnie wyżywał. Lubię, gdy przystojny mężczyzna na mnie leży. Nie uwierają cię wystające nieco kolce biodrowe?

Tomek, wiesz, chyba z powodu tej whisky jestem dzisiaj szalona, będę tobą sterować słownie, gdyż chcę, abyśmy przeżyli jednocześnie przenikliwy orgazm. Aga nam w tym pomoże.
– No właśnie, wedrzyj się we mnie. Mam ochotę powiedzieć to dzisiaj wulgarnie… wsuń mi chuja do pizdy… i rżnij mnie! Za każdym pchnięciem twojego kutasa będę mówiła na głos, co czuję i co według moich domysłów ty doświadczasz. Czasami zapytamy też Agę.

Rozchylę palcami płatki mojego przyrodzenia… Tomek wsuwaj mi teraz powolutku kutasa!
Ojej! Już zaczynasz! Jest rewelacyjnie. Dobrze, że też tak wolniutko go wyciągasz.

– Teraz jednak mocne pchnięcie drugie! – tak właśnie – jest mi dobrze – Aga patrz na moją twarz, patrz mi w oczy.
– Pchnij, proszę! – jest mi przyjemnie – jest fajnie!
– Dalej – pchnij znowu, kilka razy… raz, dwa, trzy, cztery, chcę jeszcze tej uciechy…
Pomału to świdrowanie dociera mi, wzdłuż kręgosłupa do mózgu, czuję się jak morfinistka… to narasta…
– Pięć, sześć, siedem, osiem… jest jeszcze lepiej! Dobrze mi! – Aga czy jesteś już wilgotna?

– Tak, gdy patrzę teraz na twoje rozwarte uda, na twoją twarz to frajda zalewa mi mózg. Obserwowanie ciebie ja się pieprzysz to dla mnie jak narkotyk! Twoje szeroko otwarte oczy, zacięta mina… czy mogę zrobić sobie smartfonem zdjęcie. Na fotce będzie tylko twoja twarz, ale gdy sobie później na nią popatrzę, to będzie mi wracało to przejmujące mrowienie w całym podbrzuszu.
– Zrób, ale nie ujmuj w kadrze głowy Tomka. Zapewniłam go o całkowitej anonimowości.
– Tomek, za płytko, głębiej proszę! – Aga wsuń sobie palce do pochwy, a potem natychmiast do moich ust.
– Dalej tak! Silniej, rżnij mnie! Jest rozkosznie! Ogromna przyjemność!
– Jeszcze chcę! Dalej! Uderzaj podbrzuszem w moje! Jest już ślisko, niebiańsko!
– Jest mi dobrze… przyjemnie… za chwilę dojdę… ta fala dotarła mi już do mózgu, jestem na haju... mogę już to mieć… będę to miała razem z tobą!

– Alicja, stop! Nie pozwól mu się teraz spuścić! Odepchnij go… Ja chcę koniecznie zobaczyć, jak to jest, gdy on będzie wsuwał ci kutasa do ust!
– Wyuzdana jesteś dzisiaj, ale zgadzam się, zrobię to dla ciebie Aga! Tomek wybacz, że się wyślizguję spod twojego ciała. Nie będzie to wielka różnica, też przeżyjesz dużą przyjemność, bo moje usta to również błona śluzowa pokryta śluzem, jak cipka. Usiądę na brzegu łóżka, stań na wprost mnie i wsuwaj mi chuja do ust. Patrz na Agnieszkę. Jej rozochocenie się udziela – Aga rozchyl uda, pozwól mu popatrzeć na podnieconą kobietę.
– Dobrze, podwinę sukienkę, ale majtek nie zdejmę. Nie oddam się dzisiaj Tomkowi. Jak chce, to niech szuka w sieci, analogicznej witryny.

– Kochanie, a jaki jest jej tytuł? Czyżby: "Tu Agnieszka, przeleć mnie teraz!".
– Uruchomię dopiero jutro wieczorem, ale zastanawiam się, czy nie popracować jeszcze nad nią, aby móc dać tytuł: "Tu duet Agi i Alicji, które czekają na ciebie!"

– Aga chciałaś, to patrz! Tomek jest grzeczny, zaczyna penetrować moje usta! Sięgnij ręką za jego udo i dotknij go w kroczu. Dotknij jego jąder… Zasługuje na podwójną przyjemność.

– Tomek, wsuwaj kutasa, nie krępuj się, możesz pchać mocno, do samego gardła, ja mam chyba tam na tylnej ścianie takie same receptory jak na dnie pochwy. Lubię to!

– Aga spotęgujemy chłopakowi doznania. Uklęknij na podłodze, włóż dłoń pomiędzy uda Tomka i włóż mu palce do pupy… głęboko… naciskaj na prostatę. Chcę, aby spuścił się do cna, aby wyrzucił z siebie wszystko!

– No i jak Aga? Podoba ci się… podnieciłaś się do czerwoności?
– Tak właśnie jest! Jestem roznamiętniona… Doprowadziliście mnie na granicę. Czuję w kroczu, podbrzuszu, sercu i mózgu napięcie… mrowienie… łaskotanie…

– A ty Alicja? Widzisz oczy Tomka i ten jego grymas na twarzy, słyszysz, jak obłędnie jęczy – już dochodzi, chyba jest w siódmym niebie… no właśnie… jest!!! Spuścił się, tak jak chciałam… masz usta pełne spermy… lubię ten zapach kasztanów... – Alicja masz teraz wybór. Połknij wszystko, co masz w ustach, albo wstań, zbliż twarz do ust Tomka i niech on połknie swoją spermę. Jeśli dostanie ją z twoich ust to podnieci go to ekstremalnie. Ciekawe co wybierzesz? Idę do łazienki, umyć ręce, zaraz wrócę…

– OK!
– Alicja, zrobiłaś dla mnie wszystko, na co liczyłam, wszystko, co mnie rajcuje. Hi… wiem, że tobie marzyłoby się, aby teraz przeleciało cię jeszcze dwóch lub trzech innych mężczyzn. Pamiętam, powiedziałaś kiedyś, że lubisz mieć w pochwie spermę kilku kochanków. Przede wszystkim pamiętam jednak, że przecież ty dzisiaj jeszcze nie doszłaś… Nie przeżyłaś dzisiaj jeszcze tego najważniejszego, ale wyrównamy to teraz, od razu! Połóż się na wznak. Podciągnij uda i przytrzymaj rękoma. Zrobię ci to, co lubisz… Włożę ci ostrożnie… powolutku… cztery palce.

– Aga, pamiętasz o mnie, dbasz o to, aby było urokliwie, kocham cię! ... zrób mi to…
– Przygotuj się więc dziewczyno… czekaj i przewiduj… Takie oczekiwanie zwiększa napięcie… musisz być w pełni rozwarta i mokra… twoje krocze już lśni… powoli, ostrożnie wsunę ci całą dłoń i będę nią poruszała wolniutko… przeżyjesz niebiański orgazm…

Dziwię się, że nie mówią o tym sposobie na rozkosz i szczytowanie inne kobiety, których partnerami seksualnymi są właśnie też dziewczyny, a nie mężczyźni… to jest przecież doznanie radykalne.

– Oh… Auu… aaa… jeszcze… Aga… dalej… tylko ty tak potrafisz… tylko z tobą przeżywam taką rozkosz… jeszcze… jeszcze… Ojej! Jest! Cała drżę… jestem spocona jak mysz.

– Tomek, jak ci się to podobało? Co myślisz o mnie i mojej kochance? Czy jesteś usatysfakcjonowany z całości seansu ze mną? Czy żałujesz, że zawitałeś tu u mnie? Hm… Senna jestem teraz, muszę odpocząć! Chyba zaraz zasnę.
– Aga czy zostaniesz u mnie?
– Jasne! Rozbiorę się i położę koło ciebie... będę czekać, aż odeśpisz trochę, aż mózg ci się zresetuje. Będę wspominać… Wiem, że jak się obudzisz, to wstąpi w ciebie na nowo energia
i docenisz to, że jestem obok ciebie.

– Tomek zmykaj więc już stąd! – Aha... O mało co zapomniałabym… Chcę dokończyć to, co powiedziałam na początku naszego seansu… Wspomniałam, że dzisiejsze nasze spotkanie może wpłynąć na jakość twojego życia. Nie zastanawia cię, dlaczego to powiedziałam? Dokończę! Zakładam, że masz żonę, dziewczynę. Zapewne twoja partnerka jest zazdrosna. Niemal każda kobieta jest zazdrosna. Zazdrości można się jednak wyzbyć. Dostałeś więc w podarunku ode mnie "remedium". Poproś twoją dziewczynę, aby otworzyła tę witrynę. Niech pozna mnie i Agnieszkę. To może oduczyć ją zazdrości. Jest to prawdopodobne, bo może poznać nie tylko fizyczną stronę mojej osoby, ale także i to, co mam w głowie. Niech poszuka w sieci wszystko, co mówiła księżniczka Alice. Księżniczka i ja Alicja to te same osoby. Jeśli twoja partnerka ustali, że ja i Aga pomogłyśmy jej w czymś, to poproś ją, aby napisała komentarz lub zabrała głos na forum, tam, gdzie jest mowa o "remedium na zazdrość". Może się też zdarzyć, że twoja dziewczyna będzie zainteresowana wniesieniem kobiecego wkładu do treści witryny "Tu duet… wstąp do nas". – A więc Tomek, dziękujemy ci! Żegnamy cię! Zmykaj stąd! Bye!
Dodaj do ulubionych
9,637
Podziel się ze znajomymi
6.44/10

Jak Ci się podobało?

Średnia: 6.44/10 (16 głosy oddane)

Komentarze (4)

MrHyde

MrHyde · 28 czerwca 2018+0

A więc, Tomek, frazy wołaczowe (Tomku) wydzielamy przecinkami.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?
XeeleeFirst

XeeleeFirst · Autor · 28 czerwca 2018+0

MrHyde
Dziękuję za uwagę. Poprawiłem w trzech miejscach. Dziękuję za przeczytanie tekstu tego mojego opowiadania. Pozdrawiam.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?
GreatLover

GreatLover · 29 czerwca 2018+0

zaglądnąłbyś
?

Z ciekawości wklepałem to słowo w google i wyświetliło mi inne propozycje smile

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?
XeeleeFirst

XeeleeFirst · Autor · 1 lipca 2018+0

GreatLover
Słuszna uwaga. Poprawiłem to zdanie. Teraz jest tam: "Zaglądnij na na sąsiednią stronę „galeria”, to zobaczysz tam dziewczyny umalowane podobnie".
Dziękuję za przeczytanie mojego opowiadania.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

lub

opowiadania erotyczne

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Wchodzę

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.