Gemini

4

Liczba komentarzy

0

Ilość wpisów na forum

Ostatnie komentarze

avatar

Gemini · 18 kwietnia 2018 · "Upojeni (I)"   +1

Czy wszystko jest czarno-białe? A czy miłość to nie kwestia szczerości? Walczymy tylko wtedy gdy nasze serca popadają w szarość, walczymy o to aby zaistniał kolor.. Dziękuję masz bardzo zręczną aranżację językową i powiem Tobie na ucho że przeczytałem to opowiadanie z przyjemnością. Dziękuję i Pozdrawiam.

avatar

Gemini · 9 listopada 2017 · "Człowiek"   +0

Czym że jest pisarz jak nie sugestią dla czytelnika? A wyobraźnia to pisarza ostrze które rani uczucia i leczy duszę. Za każdym słowem jesteśmy co raz to potężniejsi, widząc oczami tego obrazu i zarazem sercem twórcy. Czy czujemy, czy żyjemy, czy już umarliśmy i widzimy już tylko zaświaty to zawsze dotykamy sensu istnienia w tej czy innej formie przekazu. A miejsce, każde dobre. Pamiętajmy że opinia zależy od naszej wrażliwości i umiejętności odbioru. Dla mnie to opowiadanie jest ciekawe i mówiące o nas samych nieco inaczej, ale czy to źle? Gratuluję wyobraźni oraz samego pomysłu.. Dziękuję

avatar

Gemini · 4 listopada 2017 · "Specjalne ćwiczenia"   +1

Witam. Jestem tu nowy, a więc witam wszystkich.

Mi osobiście to opowiadanie się podobało. Czyta się ten tekst dość lekko i przyjemnie a do tego można się wyobraźnią wczuć w postacie obydwu koleżanek. Ciekawe zwroty słowne i dobry pejzaż otoczenia i cielesności. Oczywiście każdy tekst można poprawiać w nieskończoność.
Pamiętajmy że dbałość o przecinki i zwroty oraz zazębienia sytuacyjne to jedno, a samo przesłanie Autorki to zupełnie inna rzecz. Może troszkę zabrakło mi w tym opowiadaniu wątku prosto rodem z Japonii i samej techniki Shibari? Bo obydwie koleżanki od czegoś musiały zacząć i mieć jakieś wspólne zainteresowania? Ale to moje subiektywne spostrzeżenie więc proszę mi wybaczyć bowiem każdy Autor ma prawo do swojego indywidualnego obrazu zmysłów.

Jednak dla mnie to opowiadanie jest ciekawe i niosące ze sobą pewne ciepło i zarazem świeżość reakcji czy też może spojrzenia jakby dziecięcego świata na tą tematykę.
Nie wszystko musi ociekać brutalizmem i cierpkimi słowami aby było pikantne - prawda?
A więc Ja dziękuję i gratuluję. Czekam na następne części tego opowiadania..

Mam taką cichą nadzieję. Uśmiech.
Pozdrawiam serdecznie!

opowiadania erotyczne

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Wchodzę