Forum

Aktualizacja 20/09/2011
W najbliższym czasie wprowadzimy kilka zmian na stronach Pokatne.pl, które planujemy już od jakiegoś czasu.

- Już dzisiaj zmieniliśmy częściowo wygląd głównej strony (dalsze zmiany wkrótce).
- Zmiany w rankingu najlepszych opowiadań. Potrzebne będzie co najmniej 20 oddanych głosów, aby zakwalifikować się na listę najlepszych opowiadań.

Już wkrótce kolejne zmiany.

Pozdrawiam.

Marek
A to już wiem czemu moje opowiadanie nie wyświetla się w rubryce najwyżej oceniane. Próg 20 ocen nie jest zły aczkolwiek różnie bywa z ocenianiem.
Kolejna zmiana to okienko z rekomendacją pojawiające się na stronach z opowiadaniami. Podczas czytania opowiadania, gdy będziecie się zbliżać do jego końca pokaże się Wam teraz zielone okienko z tytułem opowiadania sugerowanego przez nas system. Sugestie oparte są na oddanych przez Was głosach.

Zdaje sobie sprawę, że nie jest to sugestia w 100% trafna, ale bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zapraszamy do testów.

Opcja ta dostępna jest tym momencie tylko dla zalogowanych użytkowników.
Niestety nie wyświetla mi się żadne okienko.
Co do zmian to trochę szkoda, że nie wiadać aktualnej modelki w galerii jak to było poprzednio.
U mnie działa... bardzo fajna funkcja. Szkoda tylko, że nie można pominąć sugestii i poprosić o następną. Gdy na przykład nie mam ochoty czytać jakiegoś opowiadania.
Wczoraj nie działało. Dzisiaj już działa poprawnie. Fajnie, że nie jest to namolne jak reklama i szybo potrafi zniknąć jak się pojawiło. Nie rozumiem dlaczego co wejde do opowiadania to proponuje mi się przeczytanie tego samego opowiadania. W tym przypadku jest to "Agnieszka"
W tej chwili działa to następująco: proponowane są kolejne opowiadania z listy najlepszych, na które nie oddało się jeszcze głosu.
Będziemy jeszcze pracować nad tym okienkiem z sugerowanymi opowiadaniami. Prawdopodobnie zrobimy tak jak proponuje Effy czyli przeskoczenie do następnej 'sugestii'.
A no to rozumiem o co biega. To będę musiał przeczytać tą Agnieszkę. Propozycja Effy jest bardzo dobra.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.