Azazel

Azazel · 3 minuty temu · "Koledzy Marka"  +0

Klaudia... No cóż. Powiem krótko. Zdarzają się.

XeeleeFirst

XeeleeFirst · 2 godziny temu · "W co grasz ze mną?"  +0

Krystyna. Dziękuję za reakcję na mój komentarz. To prawda, że mężczyźnie też zależy, aby być przekonanym, iż jakaś kobieta jest jego. Tak jak piszesz: „przedstawiciele obojga płci pragną tego w równym stopniu, może jedynie inaczej to okazują”. Miałem jednak na myśli, że utwory literackie pisane przez kobiety wskazują na pewną różnicę w ich postawach.
Nie jest to do końca jasne, ale na ogół sądzi się, że tendencje poligamiczne są bardziej rozpowszechnione wśród mężczyzn. Być może jest to wywołane jedynie stereotypami wychowania i przekazami kulturowymi, a nie uwarunkowaniami genetycznymi (antropologicznymi). Te różnice są chyba jednym z powodów takiej różnorodności tematycznej opowiadań erotycznych. Często jest o zdradach i ich następstwach.

Twoja uwaga, że nie kończysz opowiadań happy endem bo: „staram się nie zamykać całkiem swoich opowiadań” jest cenna. Warto zapamiętać. Jest to zgodne zresztą z taktyką Netflixa. Ostatni epizod sezonu serialu także nie zamyka tam nigdy wątku, tak aby nie można było go kontynuować.

valkan

valkan · 6 godziny temu · "Nosić swoją skórę (II)"  +0

@Baba Dziękuję za dobrą opinię. W kontynuacji postaram sie utrzymać poziom, a jeśli chodzi o konkluzję to trafiłeś w dziesiątkę smile Pozdrawiam

M.

M. · 8 godziny temu · "Upojeni (II)"  +0

Przestudiuj budowę oka. Tęczówka może być błękitna nie źrenica.
Zastanawiam się też o jaki kodeks prawny ci chodzi, jest ich conajmniej kilka: kodeks karny, kodeks postępowania administracyjnego...
Jak już zaznaczałam w poprzednim komentarzu, musisz większą uwagę przykładać do poprawności językowej. Ponadto tekst jest bardzo chaotyczny.

M

M · 8 godziny temu · "Upojeni (II)"  +0

Przestań pisać, bo nie potrafisz. Ilość błędów stylu zniechęca do czytania. Szkliwo to nie szklanka. Lekarze głowili się i troili. - dwoili i troili . Żywnie zainteresowanych.. ... Jakbym chciała wyśmiać komizm tej sytuacji - nie napisałaś JAKIEJ sytuacji. Wiedza na temat ratunku - a może chodziło o pierwszą pomoc? "Moja głowa zabrnęła w mroczne zakamarki - po pierwsze zakamarki czego, po drugie czy na pewno GŁOWA? Brzmi jakbyś wsadziła gdzieś głowę. "...wdzięcznie wygięłaby przy opieraniu..."- Coś tu nie gra. "Pływaliśmy nad zatoką" - a nie w zatoce? I perełka: "niebieskie oczy kroczyły w mą stronę" conajmniej jak z tej reklamy kropli do oczu. Wielkie gałki oczne na chudych nóżkach. Podsumowując, twój styl to nieporozumienie. Daj sobie spokój z pisaniem

Baba

Baba · 16 godziny temu · "Nosić swoją skórę (II)"  +1

No tego się nie spodziewałem!!!! Dobre!!! Nie mam ochoty grzebać się w błędach, za to to co popełniłeś jest więcej niż dobre! Potrafisz trzymać za uzdę akcję, dawkować emocje i rozbić koniec który potrafi zniszczyć... Konkluzja - kochani, korzystajmy z tego co los, życie może nam dać, bo może nam pozostać tylko wielkie rozczarowanie i dyskomfort! Pozdrawiam

Krystyna

Krystyna · 1 dni temu · "W co grasz ze mną?"  +0

XeeleeFirst na początek dziękuję, że przeczytałeś. Piękny i sympatyczny tekst powiadasz... miło, że tak uważasz. Ty, mężczyzna, a jak dodałeś, to tekst kobiecy (domyślam się, że nie chodziło Ci o tekst napisany wyłącznie dla czytelniczek, a dla wszystkich). Co do chęci ,,posiadania" partnera... sądzę, że przedstawiciele obojga płci pragną tego w równym stopniu, może jedynie inaczej to okazują. I kolejna sprawa. Czy mamy happy end? Ja tego tak nie widzę, ani nie miałam takiego zamiaru. Staram się nie zamykać całkiem swoich opowiadań, ponieważ zawsze nadejdzie kolejny dzień i nigdy tak do końca nie wiemy, co przyniesie nam i bohaterom.
Pozdrawiam Krystyna smile

Krystyna

Krystyna · 1 dni temu · "W co grasz ze mną?"  +0

Baba umknął mi Twój komentarz unhappy Umiem... nie umiem... zostawiam to ocenie czytelników... A jak to robię? W najprostszy dla mnie sposób - wczuwam się w bohaterkę, podczas opisywania jej przeżyć ,,jestem nią" Wtedy wiem o czym myśli, czego oczekuje, co czuje itd. Pozostaje mi to tylko przenieść ,,na papier", czy jak kto woli, wklikać do komputera. Fajnie, że BYŁAŚ z bohaterką (i ze mną) i wspólnie przeżyłyśmy króciutki fragment jej życia. Zapraszam do przeczytania innych moich opowiadań. Może kolejne również zostanie tak pozytywnie odebrane.
Pozdrawiam Krystyna smile

Adrian

Adrian · 17 maja 2018 · "Barbara (II)"  +0

Hejka codziennie sprawdzam czy jest nowa Barbara i codziennie jestem rozczarowany ;( Kiedy w końcu dodasz nowy kawałek opowiadania, bo czekam z wielką niecierpliwością?

XeeleeFirst

XeeleeFirst · 13 maja 2018 · "Nieprzyzwoita panna Róża. Lekcja erotyki (II)"  +0

Pewne opowiadanie, ogólniej utwór literacki, może mieć bardziej ustrukturalizowany charakter, z wyraźnie zapoczątkowanym początkiem, wątkiem głównym i zakończeniem. Krótkie opowiadanie może jednak czasami być bardziej podobne do utworu poetyckiego, to znaczy niemal w całości, oddawać raczej impresje, odczucia, emocje. Takim właśnie opowiadaniem jest „Nieprzyzwoita panna Róża. Lekcja erotyki (II)”, które napisała RozaVert. Opowiadanie to świetnie ilustruje pożądanie wzbudzone w umyśle dziewczyny do poznanej kobiety. No ale znowu, mimo licznych pochwał i wysokich ocen, autorka od roku milczy! Co prawda pod www.nieprzyzwoita.com jest jeszcze jedno opowiadanie autorki, pod tytułem „Jazz”, ale na owym zapoczątkowanym, własnym blogu autorka także zamilkła. Wielka szkoda!

Lovecraft

Lovecraft · 13 maja 2018 · "Switch"  +0

Wow! Chyba jedno z najlepszych na tej stronie. Rzadko trafiam na tak podniecające teksty, bez wahania 10/10!

TomaszInW

TomaszInW · 12 maja 2018 · "Troje na huśtawce (I)"  +0

Świetne, zazdroszczę talentu ;-)

XeeleeFirst

XeeleeFirst · 9 maja 2018 · "Pilny projekt (I)"  +0

Przeczytanie tego opowiadania, napisanego przez kobietę, podnosi na duchu. Widać istnieją kobiety, które z upodobaniem opisują zbliżenie z mężczyzną i to nawet tak jakby tego pragnęły. No bo czytamy, cytuję: "Iza przymknęła oczy i zaczęła pojękiwać... Czuła narastającą rozkosz, jej kobiecość po prostu spływała sokami".

No ale jest to potem umniejszone, gdyż okazuje się, że był to tylko sen... Na dodatek autorka, mimo iż pięknie pisze, nie odzywa się już od roku. Wielka szkoda! bo, tak jak twierdzę, w portalu tym nie jest zachowany parytet. Mało tu kobiet, autorek, które lubią seks.

Dreshganor

Dreshganor · 9 maja 2018 · "Żniwna dziewczyna"  +0

@Alf
Takie trochę przypadkowe skojarzenie wink
https://youtu.be/TwtwScKetZI

Diabełwgłowie

Diabełwgłowie · 9 maja 2018 · "Troje na huśtawce (II)"  +0

Al Gebra, nie chodziło mi nawet o ekstremalne rejony, bo to mi nie przeszkadza. Myślę, że pisząc o takim typowym i codziennym zdarzeniu jak najazd kryminalisty, który dwa dni posuwa czyjąś żonę na oczach tego kogoś, w dodatku robiąc jej dziecko, można by wprowadzić ciut więcej dramaturgii. smile Czytając obydwie części odniosłem wrażenie, że to wszystko potoczyło się zbyt gładko i mąż pogodził się z całą sytuacją równie łatwo jak z awarią tostera. Nawet się nie spocił z nerwów, a powinien przeżyć całą masę rozterek i strachu. Podobnie zresztą, jak małżonka. Wiem, ze nie każdy lubi się tak rozpisywać i pewnie nie każdy chciałby to czytać. Mi czytanie takich rzeczy sprawia nawet większą frajdę niż sama anatomia, dlatego wspomniałem. Powodzenia smile

Al Gebra

Al Gebra · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (I)"  +0

Pokątnie uściski - dziękuję. Poprawione.

Al Gebra

Al Gebra · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (II)"  +0

Dziękuję za opinię i głos. Pierwsza cześć jest trochę delikatniejsza, a tutaj wodze fantazji zostały puszczone swobodniej, opowiadanie zboczyło w bardziej ekstremalne rejony i stąd taka jazda po bandzie. Ciekawi mnie, czy Twoja opinia dotyczy tylko drugiej części, czy też obu?
Jeśli chodzi o kolejne opowiadanie, to prawdopodobnie będzie dotyczyło zupełnie innej tematyki. Mam kilka rozpoczętych szkiców i nie wiem jeszcze, który dokończę jako pierwszy i kiedy.

XeeleeFirst

XeeleeFirst · 8 maja 2018 · "W co grasz ze mną?"  +0

Gdy się tu pojawiłem na tym portalu, to napisałem w jakimś komentarzu, że najbardziej interesują mnie teksty napisane przez kobiety. Rozmaite poglady, wyobrażenia, fantazje tylko wtedy są uwiarygadniane, jeśli zachodzi jakieś ustosunkowanie się do nich kobiet.

Literatura erotyczna "wytwarzana" jedynie przez meżczyzn może zbyt dalece odbiegać od rzeczywistości.

Niepokoi mnie, że mało jest na tym portalu utworów napisanych przez panie.

Wracam do moich zamiarów komentowania tekstów napisanych przez damy.

Przeczytałem z uwagą Twoje opowiadania "W co grasz ze mną?". Jest to piękny, sympatyczny tekst. No właśnie jest chyba bardzo kobiecy. Ostatnie zdanie brzmi:

- Chyba że nie pozwolisz mi na to, zatrzymasz... W końcu przecież dojechałam do swojego mężczyzny Adamie.

Tak więc mamy oczekiwanie na posiadania swojego lub... tego właśnie mężczyzny. Mamy więc happy end. To jest empatyczne. No nie wiem, to jest chyba bardzo kobiece.

Diabełwgłowie

Diabełwgłowie · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (II)"  +0

Tematyka mnie zasadniczo interesuje, więc przeczytałem całe. Poruszyłeś/łaś bardzo mocne fantazje , w pewnym sensie wymuszony seks, zapłodnienie przez obcego. Nieźle. Dla mnie może nawet ciut za mocno, ale lubię poczytać o niegrzecznych żonkach. Tradycyjnie, nie przeprowadzam analizy ortografii i interpunkcji, bo zwyczajnie mi się nie chce. Jeśli czyta mi się dobrze i nie widzę nigdzie słowa cipka, przez samo h, to jak dla mnie ok smile Mi trochę brakuje rozterek i różnych stanów świadomości bohaterów. Jest klasyczny pornos, ale wyprany z emocji, które moim zdaniem powinny towarzyszyć takiemu "eventowi", z jakim mamy do czynienia. Akcja toczy się gładko i mąż w zasadzie bez oporów akceptuje intruza obrabiającego mu żone jakby tamten wpadł po przysłowiowy ogień. Jednak, uważam, że w kategorii - opowiadanie erotyczne, nie ma się czego zanadto czepić. Chętnie przeczytam kolejne Twoje opowiadanie i licze, że może następnym razem sięgniesz głębiej w dusze bohaterów. Mój głos na wyjście z poczekalni masz.

Al Gebra

Al Gebra · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (I)"  +0

Max, dziękuję smile. Ciąg dalszy już jest.

wq

wq · 8 maja 2018 · "Noc z panną młodą"  +0

Gdzie i z kim spała Gośka?

Pokątnie uściski

Pokątnie uściski · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (I)"  +0

Jeszcze to:
"Dobra, teraz kolacja - padłą komenda"
padła
trudno jest to czytać bez emocji... smile

Max

Max · 8 maja 2018 · "Troje na huśtawce (I)"  +0

Genialne !!
Bedzie cdn ?

chaton

chaton · 6 maja 2018 · "Z piekła rodem (II)"  +0

Nie działa mi link do bloga unhappy

Alf

Alf · 5 maja 2018 · "Żniwna dziewczyna"  +0

Dziwny tytuł, skąd ten tytuł?
"Żniwna dziewczyna" Dlaczego?

Alf

Alf · 5 maja 2018 · "Żniwna dziewczyna"  +0

Dla mnie super!!! Realistyczne i do tego zabawne!!! 10!!

Arko_Blanko

Arko_Blanko · 5 maja 2018 · "Barbara (II)"  +1

Czekamy z niecierpliwością smile na kolejne Twoje opowiadania.

Alf

Alf · 4 maja 2018 · "Majteczki w paseczki"  +0

Temat super i opowiadanie super, do momentu "wow to mój pierwszy kutas". Straciło realizm. Zakończenie jest beznadziejne. 5 za pierwszą połowę opowiadania :0

Damian

Damian · 4 maja 2018 · "Plan B (I)"  +1

Co się stało z blogiem? Nie można się na niego dostać.

Farya

Farya · 1 maja 2018 · "Łabędzi śpiew"  +0

Jakby któreś z Was zadało sobie choć trochę trudu i porównało daty, to byście zobaczyli, że to opowiadanie zostało dodane miesiąc przed "Moje wyznanie" wink