Forum

Aktualizacja 3/10/2012
- w bocznym panelu pojawił się nowy ranking - opowiadania najczęściej wybierane przez zarejestrowanych użytkowników jako ulubione.
- główne menu "klei się" do górnej krawędzi przeglądarki przy przeglądaniu strony.
Właśnie zwróciłem uwagę na tę nowość w postaci rankingu "najczęściej w ulubionych". Mam w związku z tym jedno pytanie. Czy da się od razu "zamontować" licznik owych dodań?
Nie będę ściemniał, ani niczego ukrywał - pytanie jest powodowane próżnością🙂.
W chwili obecnej nie planujemy "montażu liczników" (to na razie są też jakieś niewielkie liczby). Nie chcemy po prostu wywoływać kolejnych niesnasek między autorami o cyferki.
Prawdopodobnie pojawi się osobna podstrona z pełną listą (nie tylko top10), która zastąpi dotychczasową listę najbardziej poczytnych opowiadań.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.