Forum

Ginekolo
Witam, mam do Was pytanie w kwestii wizyt ginekologicznych.
Ja od dawna się samą ginekologią fascynuję i jestem ciekaw czy to taki temat zakazany i tabu czy śmiało się w Waszych środowiskach o tym rozmawia?
Może (tu szczególnie do dziewczyn) miałyście jakieś ciekawe przygody na fotelu 🙂? oczywiście za waszym przyzwoleniem bez żadnych ekscesów.
Hmmm no to czekam na podjęcie tematu
aaa ... a czy Wy panowie chodzicie ze swoimi kobietami do ginekologa, czy macie jakieś obawy??
hmmm cos nikt tu widze nie zaglada 😉
Mnie raz ginekolog zapytał podczas badania:" Czy mój facet robi mi dobrze?", a potem zasugerował, że chce się ze mną umówić.
Jak zmieniłam lekarza, to następny był nie lepszy:" Zobaczymy czy pani zrobi się mokra?" - mówiąc to, włożył mi palec i zaczął go wkładać i wyjmować i tak przez dłuższą chwilę, a potem stwierdził, że ładnie zrobiłam się mokra. Zapytałam go czy jestem zdrowa, a on odpowiedział, że mogłabym obsłużyć całą armię. Na końcu wizyty życzył mi przyjemnego seksu. Na szczęście już od długiego czasu mam fajnego, normalnego lekarza, którego poleciła mi koleżanka.
no ciesze sie ze wreszcie ktos podjął temat
dziekuje Magdalenie za pierwszy wpis
pierwsze koty za ploty
mam nadzieje ze bedzie sie ten temat na forum rozwijal
pozdrawiam i zapraszam na mego tlena dr_max_gabinet@tlen.pl
O Boże, ale macie przeżycia 😀 Ja na szczęście trafiałam na spoko lekarzy. Chociaż ostatnio moja pani doktor mówi do mnie, że mam idealną cipeczkę i że rewelacyjnie nadam się do rodzenia dzieci....
Pozdrawiam i Jako lekarka a do tego Ginekolog-onkolog współczuje wszystkim Kobietom które miały jakieś nie -eleganckie przygody w gabinecie Pozdrawiam życząc cierpliwości i rozwagi...
Zapewniam Istnieją Także Delikatni i Dyskretni lekarze...

mika_kamaka napisał/a:
Mój pierwszy ginekolog był kiedyś podczas badania narąbany. Byłam wtedy dziewicą i badanie odbywało się tylko przez odbyt. Najpierw grzał palec przy lampie, ponieważ stwierdził, że jest za zimny, a następnie przewrócił lampę... Ha ha. Pamiętam też swoje pierwsze badanie usg dopochwowym. Nie miałam pojęcia co to takiego i gdy lekarz wyciągnął prezerwatywę i fachowo rozerwał opakowanie zębami prawie wyskoczyłam z fotela. Na szczęście uspokoił mnie i wszystko objaśnił. Nie raz fantazjowałam o wizycie u ginekologa, która kończyła się lekarzem między moimi nogami... Ale to tylko fantazja :-). Kiedyś ją opiszę;-)




ja też tak zareagowałam na pierwsze usg ;P

co do wypowiedzi powyżej - nie znam kobiety, która nie miała takich przygód :/
dopóki są śmieszne, to jeszcze z Bogiem sprawa, ale czasami kończą się dramatycznie :/

pozdrawiam
starski a wyobraź sobie, że robisz to 8h i więcej dziennie, 5-6 dni w tygodniu, przez cały rok... stare/ młode, czyste/brudne itd...

żywiąc się samą czekoladą to się można zdrowo pochorować ;P
gorzej jakbyś nieoczekiwanie zmienił orientację ;P
to teraz mnie zaintrygowałeś seaman... :>>
musisz podzielić się szczegółami 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.