Forum

Jak oczarować ukochaną dziewczynę
Witam😉
Jak wszyscy wiedza dziewczyny lubia byc oczarowywane lubia jak o Nie zabiegamy jak robimy z siebie czesto idiotow zeby je zdobyc...Takie chyba uwarunkowanie genetyczne ''gen ksiezniczkowatosci''. 🙂 Ale ktory z nas nie jest gotowy na wielkie poswiecenia dla naszych Ksiezniczek😉

Tyle droga wstepu dzis na forum nie prosze o komentarze, lecz o pomysly jak moge na nowo oczarowac moja Ksiezniczke🙂
Chce ja zaskoczyc kwiaty w jej plecaku itd juz niezdaja egzminu :p
Prosze bardzo o pomoc wszystkie pomysly mile widziane

Przepraszam za bledy i za brak polskich znakow alt mi nie dziala
Jak świat długi i szeroki, tak różne są upodobania kobiet 🙂 To, co dla jednej będzie przejawem najsłodszego romantyzmu, drugą może odpychać albo śmieszyć. Osobiście znam dziewczynę, która na wszystkie zabiegi pewnego adoratora, który skądinąd jej się podobał, reagowała zażenowaniem i mimo, że chłop dwoił się i troił, słał kwiaty, urządzał pikniki-niespodzianki, pisał smsy hurtem - ona reagowała na to rozdrażnieniem i mówiła, że facet naoglądał się filmów i teraz wydziwia.

Tak więc uważam, że ciężko napisać w jaki konkretny sposób oczarować kobietę. To po prostu kwestia indywidualna i jeżeli dobrze zna się damę swego serca, nie będzie problemów.

Jednak odnośnie kobiet ogółem, lubimy kiedy nas się słucha. Wszystkie, bez wyjątku. Jeżeli dostaniemy dowód na to, że jesteśmy słuchane - jest dobrze. Może kiedyś wspominała o jakimś miejscu, w które chciałaby pojechać, rzeczy, którą chciałaby zrobić? Wcale nie muszą to być kosztowne rzeczy. Pamiętam jak dostałam od mojego faceta kubek, który widziałam w sklepie a potem w domu opisałam go. Przy najbliższej okazji dostałam ten właśnie kubek, a słowa lubego "Bo wspominałaś coś o takim..." były warte milion dolców!

Poza tym panowie, nie idźcie w rutynę. Nie bazujcie na tym, czym karmi nas Hollywood. Bukiet czerwonych róż - ok, bukiet rzodkiewki ze słowami, że róże są niejadalne, a z rzodkiewek przynajmniej zjecie pyszne śniadanie - to coś niestandardowego, unikalnego, coś co kobieta zapamięta na długo. To akurat banalny przykład, ale mam nadzieję, że wiadomo, o co mi chodzi.

Najprościej rzecz biorąc, nie trzeba być jak Hugh Grant i robić niewiadomo jakie podniosłe gesty i mówić patetyczne słowa. Wystarczy oddanie i zaangażowanie. Sama reszta przyjdzie 🙂

Przepraszam, że nie daję żadnego konkretnego sposobu, jak już pisałam, ty sam znasz swoją księżniczkę najlepiej i rady które mogłabym tu wypisać, równie dobrze na nią w ogóle by nie zadziałały. Zdaj się na intuicję, wbrew pozorom wy, mężczyźni nie macie jej dużo gorszej niż kobiety!

Pozdrawiam! Trzymam kciuki za ponowne rozkochanie! 🙂
Moja koleżanka była ostatnio wniebowzięta po tym, jak jej chlopak zagarnął ją prosto z pracy i wywiózł za miasto. Okazało się, że zaplanował rewelacyjny wyjazd nad morze.
Zorganizowanie romantycznego wieczoru - świece, róże, wspólna kąpiel itp.
Wyjazd gdzieś na weekend też zawsze działa. 😉
Może jakiś drobny prezent.
Jeśli się mieszka z dziewczyną to działa to - w podanej kolejności - wszystkie punkty:
1. przygotowana kąpiel (tylko dla niej) z pianą i świeczką oraz relaksacyjną muzyką.
2. godzinny masaż całego ciała aromatycznym olejkiem w blasku świec i z klasyczną muzyką w tle.
3. delikatne pieszczoty ciała (żadnego seksu!) - skóry, włosów, pleców, stóp ...
4. ona błaga (!) o więcej. Solidna dawka intymności. Po wszystkim ma wołać 'oh wow' przez godzinę i nie być w stanie wstać z łóżka.

Sprawdzone. Każdego kolejnego dnia na Twój widok będzie drżeć.

Jeśli natomiast znacie się, ale nie mieszkacie razem, sprawdzone na sobie, działa:
1. oklepany, ale działający zachód słońca gdzieś za miastem z tuleniem się i pieszczotą szyi, włosów, dłoni ...
2. list miłosny wsunięty do skrzynki pocztowej (przemyślany, ładnie napisany tekst)
3. to kiedyś podziałało fajnie na taką jedną, niedostępną i trudną dziewczynę: zanim wróciła ze szkoły, złożyłem bukiet ładnych, polnych kwiatów (kupienie to pójście na łatwiznę!), poszedłem do jej domu i porozmawiałem z jej rodzicami, którzy wpuścili mnie do jej pokoju - tam na nią czekałem. Gdy weszła do swojego pokoju oniemiała. Bardzo jej się podobało. Jej mama przemknęła obok drzwi i zamknęła je za córką.
Odpowiedź: http://czasgentlemanow.pl/2013/10/jak-uszczesliwic-swoja-dame-na-co-dzien-47-sposobow/

Niby to tylko sposób "dla mężczyzn na kobiety", ale taki figlarny zabieg, jak kupienie facetowi kwiatka czy kilka przychylnych słów o nim sprawi, że myśląc o nas, będzie czuł się lepiej.
@starski- zacząć chrapać i puszczać bąki przez sen?
Jeśli chcesz oczarować dziewczynę to zrób to w iście filmowym stylu.

Zrób to na Rafikiego z Króla Lwa. Instrukcja:

- dziewczyna robi Ci gałę
- gdy kończysz, wyciągasz go z ust i przejeżdżasz główką po jej czole
- szepczesz przy tym jedno słowo
- "Simba"

działa za każdym razem
Musisz rozdrapywać świeżą ranę? 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.