Forum

Katharsis Angeliny Jolie (strona 2 z 2)
Ech, Bianka, Falanga Cię podpuścił, a Ty weszłaś w te maliny nawet nie podejrzewając podpuchy. Jeżeli chcesz o czymś napisać, to pisz, a nie mów, że możesz napisać.
Bianko, odpowiedzieli ci do tej pory sami faceci, więc dodam żeński głos w całej tej burzy w szklance wody 😉

Angelina Jolie mnie ani ziębi, ani grzeje, mam ciekawsze rzeczy w życiu do roboty niż ekscytowanie się kto co sobie wyciął i dlaczego, sensacyjne ploteczki ze świata celebrytów mnie nudzą. Współczuję tym ludziom, że każdy ich krok jest analizowany i rozdmuchiwany przez prasę i plotkarskie serwisy, współczuję im ich braku prywatności.

Jeśli chodzi o zagadnienia związane z kobiecością i utratą jej atrybutów, jak gruczoły mleczne czy też jajniki i macica - mam swoje własne problemy i dylematy, na pudelku nikt o tym nie czyta. W życiu kobiety następują zmiany, w jej ciele też, i wiele kobiet ma problemy z akceptacją tych zmian, to jest proces trwający dłuższy czas, niekiedy latami.

Jeżeli masz potrzebę dzielenia się swoją historią - mogę to zrozumieć. Jednak musisz pamiętać, że nie we wszystkich wzbudzi ona takie emocje jak w tobie, albo takie jakich byś oczekiwała. Zawsze istnieje takie ryzyko, kiedy dzielimy się swoimi historiami, prawdziwymi czy nie.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.