Forum

Margit Sandemo - Saga...
Witam, mam do Was ogromną prośbę,
pod opowiadaniami moimi, ale także deal ujawniły się osoby, które znają i są na bieżąco z tą właśnie autorką i jej książkami.

I teraz moja prośba, czytelnicy moi kochani, jeżeli ktoś jest w posiadaniu całej sagi "Tajemnica Czarnych Rycerzy" i byłby skłonny pożyczyć książki do błyskawicznego przeczytania, to proszę o kontakt.

A może tak... Jeżeli jesteście w posiadaniu, lub znacie kogoś kto jest, i np. chce się pozbyć, oddać/sprzedać jakąś Sagę, Tajemnica Czarnych Rycerzy, albo o Ludziach Lody, ewentualnie coś innego tej autorki, to również proszę o kontakt.
Dzięki, dzięki, dzięki🙂

Phantom_one
Witam
Mam nadzieję, że nie zostanę potraktowany przez administracje jako "górnik" 😉.
Jeżeli jeszcze poszukujesz sagi Tajemnicy Czarnych Rycerzy to mogę podesłać z tym iż nie mam w wersji papierowej tylko pdf i doc.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.