Forum » Nowości (2018)

Marc
- odtwarzanie wersji audio - każde opowiadanie można teraz odsłuchać naciskając przycisk mikrofonu znajdujący się po prawej stronie tekstu.
- powiadomienia push - możecie teraz subskrybować powiadomienia o nowych opowiadaniach w Waszej przeglądarce. Przycisk z ikoną dzwonka znajduje się w górnym menu w wersji desktopowej lub w prawym dolnym rogu w wersji mobilnej.
Krystyna
Marc fajna sprawa z tę wersją audio... ale... Podejrzewam, że masz kontakt, a co za tym idzie, wpływ na osobę czytającą... To, że pani nie czyta tekstu z intonacją, a podobnie do dziecka ,,klepiącego" wierszyk, przełknę i jakoś się pogodzę. Czytanie jednak: kropka, kropka (dlaczego czyta tylko dwie skoro są trzy?) z namaszczeniem godnym ,,Inwokacji", to już mocna przesada.Włączyłam tekst, już wczułam się w klimat opowiadania i nagle... ,,kropka, kropka" wybiło mnie ze słuchania. Roześmiać się czy wkurzyć? I jedna podpowiedź... Gdyby tak ,,męskie" teksty czytał mężczyzna? Sprawdziłam, je również czyta ta sama kobieta.
Marc
Nie mam żadnego wpływu na "osobę" czytającą. Jest to syntezator mowy .
W tej chwili nie ma możliwości niestety wyboru głosu męskiego.
Indragor
Ta czytająca pani ma po prostu duże problemy z interpunkcją... Zupełnie nie radzi sobie, jeśli występuje więcej niż jeden znak interpunkcyjny po sobie, np. "?!". Dlatego ta "kropka", "kropka" . Ignoruje też myślniki, a sylaby, bywa, że czyta zgodnie z wymową angielską (???). Jednak prawdziwe kuriozum to "hm...", które jest czytane: "harcmistrz-kropka-kropka" :D
Marc
Hmmmmm... :D
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
opowiadania erotyczne

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Wchodzę