Forum

Nowości (2020)
Członkowie loży mają teraz dostęp do informacji (znajduje się ona pod treścią opowiadania), kto głosował za przeniesieniem danego opowiadania do zbioru głównego.
Jestem jak najbardziej za! 🙂 Im więcej jawności, tym lepiej dla wszystkich 🙂

Jeszcze tylko listę płac w gablotce wywiesić! 😀
Skoro mamy taką odwilż w kontekście jawności (aż mi się skojarzyło z odwilżą u Sowietów po 1953, kiedy na drugą stronę wybrał się pan Josif Dżugaszwili), to może od razu siłą rozpędu zostaną odtajnione oceny? Ostatnio zastanowiło mnie, dlaczego to nie jest transparentne?
Lord ciut nie rozumiem tego odtajnienia ocen? Czyli co? Mam się dowiedzieć, kto postawił mi konkretną cyferkę? A jeżeli to pani/pan iksińscy, którzy weszli przeczytać; co mi da takie info? Chyba że mówisz o ujawnieniu oceny wystawionej przez jednego z autorów; też nie widzę celowości. Mam się danemu/danej zrewanżować tym samym po przeczytaniu ich tekstu? Poważnie zależy ci na tym? Mnie to akwarium, z wodą czy bez.
Co się tyczy ujawnieniu autorów głosujących ZA... Mam powiedzieć, że mnie to drugie akwarium? I tak oficjalnie pisałam o tym w komentarzu pod tekstem; przyznaje się, czasem nie, ale to bardziej z lenistwa, niż z chęci ukrywania się.
Ponieważ Lordzie zostaliśmy pierwszymi, których nicki zostały ujawnione, mamy obawiać się linczu, porannego wyważenia drzwi w chacie? Mogę przynajmniej po raz ostatni roześmiać się na tę całą ,,odwilż"? Taki łabędzi śpiew? cha cha cha
Marc, i żeby nie było, to nie pod twoim adresem.
Wróć! Zmieniam zdanie! Proszę o ujawnienie nicków wszystkich autorów, którzy byli ZA i PRZECIW przeniesieniu moich tekstów. Do tego, wszystkich tych, którzy postawili mi, na początek jedynkę i dychę, potem pozostałe oceny. Ja to wszystko sobie przemyślę i na koniec zareaguję odpowiednio!
A teraz poważnie... pozwólcie, że pójdę zmienić majtki, bo się zmoczyłam (ze śmiechu, nie podniecenia).
Akurat tutaj się zgodzę o tyle, że ujawnienie kto dał ile gwiazdek o tyle nie ma sensu, kiedy głosują także anonimowe osoby spoza Pokątnych. Gdyby to miało działać na zasadzie lajków, jak na fejsie, albo propozycji _MK_, gdzie głosy oddają tylko osoby zarejestrowane, to co innego. Ale u nas nagle byłoby widać, że @Krystyna dała 7/10, @XXX-Lord 11/10, @Agnessa 3/10 bo jest wredna 😀 a pozostałe oceny są podpisane jako anonimy? Jako IP? W ogóle nie są podpisane? Tak to średnio by wyszło.

Krystyna napisał/a:
Poważnie zależy ci na tym?


Nie, bo wielokrotnie pisałem, że oceny nie są dla mnie miarodajne, a komentarze. Zastanawia mnie, dlaczego to jest utajnione? Ze swojej strony nie mam nic do ukrycia, bo jak stawiam ocenę, to zazwyczaj piszę komentarz (a zdecydowanie częściej piszę komentarz bez oceny). I szczerze mówiąc mam głęboko w zadzie, kto postawił mi np. 3, a kto 10. Jednak niektórzy z Autorów poruszali temat niskich ocen bez uzasadnienia i prosili w komentarzach o informację, skąd tak niska nota- czy transparentność ocen nie wymusiłaby przynajmniej na użytkownikach zarejestrowanych uzasadniania swoich wyborów w niektórych sytuacjach odpowiednim komentarzem? O niezarejestrowanych celowo nie wspominam, gdyż według aktualnego systemu ocen są poza kontrolą.

Agnessa Novvak napisał/a:
Jako IP?


IP nie może zostać opublikowane -> RODO.
W takim razie do przemyślenia pozostaje pomysł _MK_ z ograniczeniem możliwości wystawiania ocen do użytkowników zalogowanych.
Jawność ocen do reszty zabiłaby ich wiarygodność.
Karuzelę nienawiści zamienilibyśmy w karuzelę wdupowłaztwa i już po chwili czulibyśmy się jak na NE.
Ja tam wole hejterów od lizusów.

Co wam przeszkadzają te jedynki. Jeden pod wasze teksty wali kapucyna, drugi jedynki.
Liczy się frajda jaka sprawiacie czytelnikom 😉
AS podpisuję się dwoma rękoma; jedną pod drugą częścią, bo jedynkę bez uzasadnienia uważam za wyraz bardzo silnych emocji, do tekstu lub do mnie, bez znaczenia; coś jest w stanie dać więcej satysfakcji autorowi, niż fakt, że jego tekst porusza czytelnika?; drugą ręką pod pierwszą, dając tym samym znać, że zgadzam się w pełni odnośnie karuzeli.
I tak zmieniając temat, chociaż nadal w nawiązaniu do twojego wpisu - jedynki stawia pobudzony emocjonalnie, dychy doceniający warsztat; jaką ocenę daje walący kapucyna mhmm stawiam na trójkę 😉

XXX_Lord rzekł:
W takim razie do przemyślenia pozostaje pomysł _MK_ z ograniczeniem możliwości wystawiania ocen do użytkowników zalogowanych.


Raczej do odrzucenia. Będziesz miał jakieś 5 ocen pod tekstem, jak dobrze pójdzie. Zobacz jakie "tłumy" komentujących i czytających są w Warsztacie. Opowiadanie w przeciągu prawie dwóch tygodni zobaczyło 25 osób, w tym JEDNA skomentowała. Tak, na stronie głównej byłby pewnie więcej, ale nie przypuszczam, aby dużo więcej.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.