Forum

Opowiadanie w dziale Warsztat i pomoc Loży Autorskiej
Moje pytanie:
Jak wygląda pomoc Loży Autorskiej?

Zwyczajnie, jak każdemu autorowi, a już najpewniej temu, co jest na początku swej pisarskiej drogi, straszno mi stracić kontrolę nad własnym tekstem. Ciekawi mnie jednak, na czym to polega, jak to wygląda.
Wrzucasz tekst, dla osób, które coś tu opublikowały. One czytają i piszą ci komentarze, a ty korygujesz tekst. Chociaż większy feedback i tak jest na głównej/poczekalni. Jedyna różnica to, to że taki tekst ma mniejszą siłę rażenia. Ogólnie uważam, że czas na "Warsztacie" jest zdecydowanie za długi. Nie ma strachu, różne potwory z mchu i paproci tu przechodziły.
Umieszczając tekst w Warsztacie, niejako deklarujesz chęć do dalszej pracy nad tekstem, na podstawie wskazówek udzielanych przez osoby ze statusem członka loży autorskiej. Oczywiście są to tylko wskazówki i od autora tekstu zależy czy je uwzględni i w jakim stopniu. Opowiadanie w warsztacie dostępne jest WYŁĄCZNIE dla członków Loży Autorskiej i autora tekstu.
Pamiętaj, że wszystko odbywa się w ramach hobby; nie ma tu zawodowych recenzentów. Może się zdarzyć, że nikt z członów LA nie znajdzie czasu, aby zająć się czyimś tekstem.

Umieszczając tekst w Poczekalni, takiej domyślnej deklaracji nie ma. Ponieważ Poczekalnia dostępna jest dla wszystkich czytelników, nie wyklucza to oczywiście uwag dot. tekstu ani chęci jego poprawy przez autora. Ja jednak zakładam, że jeśli ktoś umieszcza tekst w poczekalni, a nie w Warsztacie, to nie jest zainteresowany głębszą analizą tekstu, co najwyżej „przecinkologią”.

Czas pobytu tekstu w Warsztacie nie jest za długi. Czasami okazuje wręcz za krótki.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.