Forum

Poezja, limeryki
Czy w pokatnych można publikować również limeryki? Napisałam ich sporo, stąd moje pytanie.
Krótkie formy można publikować w dziale Wyznania.
Dzięki za podpowiedź, już wrzuciłam. Niestety nie można ich komentować, a one aż się o to proszą 🙂
Nie pozostaje Ci nic innego, jak wpleść je w treść opowiadania. Co powiesz na stworzenie takiego bohatera: stary dziad, bezzębny, bezwłosy, bezecny, bez pracy i płacy (emeryt), który co uwidzi panienkę, to układa rymowaną piosenkę i nuci pod nosem, raz ciszej, raz głośniej?
A gdyby naprawdę pomyśleć o stworzeniu działu "poezja" albo podobnego? Wyznania to jednak nieco inna para kaloszy, a wiem o przynajmniej jeszcze dwóch osobach, które chętnie zamieściłyby swoje formy poetyckie? Nie podejrzewam, by było to specjalnie trudne technicznie, a wiem skądinąd, że brakuje miejsc gdzie publikowane są takie formy na odpowiednim poziomie, bo grupy "literackie" na fejsie to jednak inna para kaloszy.

Zostawiam do przemyślenia 😀
Obecnie przebudowujemy dział wyznań. Niczego nie obiecuję..., ale być może uda się dodać poezję.

wiersze to Szymborska pisala


Zwłaszcza te ku chwale rewolucji, komunizmu, Stalina i jeszcze o paru innych podobnych zagadnieniach, o których szkoła wstydliwie nie wspomina 😛 Ale to temat na inną dyskusję.

być może uda się dodać poezję


Cytując klasyka: zamiast "być może" dajemy "z pewnością"! 😀
A ja przypominam, że warto zaglądać do nowootwartego działu POEZJA. Znajduje się tam między innymi kilka niezłych kawałków naszej nadwornej poetki, Agnessy Novvak. I nowe przybywają. A więc zaglądajcie, czytajcie, oceniajcie i piszcie komentarze. Wstyd byłoby nie wiedzieć, tym bardziej że seryjny jedynkowicz już tam był!
Nie dworuj z nadwornej poetki waść sobie!
Paru próbowało...
Wszyscy leżą w grobie.

Agnessa Novvak, 2020
A nie mówiłem? Poetka!
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.