Forum

Poszukiwane "na gwałt" ;)
Witajcie!
Próbuję znaleźć opowiadanie o księdzu i młodej dziewczynie, która się w nim zakochuje. Niestety ginie zamordowana i rozmawia z nim po pogrzebie w Świątyni - jako duch. Duchowny każe odkopać ją z grobu i okazuje się, że młoda przebudziła się pod ziemią... Po zmartwychwstaniu normalnie funkcjonuje, ale nie spodziewa się kolejnego ataku na swoje życie. Rzeczony klecha ratuje ją przed ponowną śmiercią, bo przewiduje, że na cmentarzu (?), gdzie się wybiera, czeka na nią oprawca.

Ratujcie - nie wiem, czy jest to opowiadanie z tego serwisu. Możliwe, że ktoś z Was natknął się na nie w sieci - to dzieło nie powstało również spod palców Babeczki (blackjack).

Pozdrawiam Was w Nowym, 2015 Roku i liczę na pomoc 🙂
Nie wydaje mi się żeby to opowiadanie było u nas publikowane. Pozdrawiam.
Dziękuję, krąg poszukiwań choć trochę się zawęził.

Uzbroję się więc w cierpliwość .
Jest, mam , znalazłam!

To opowiadanie miki kamaki, pt. "Amen" . Swoją drogą gorąco polecam 😉

http://mikakamaka.pl/posty/opowiadania-ero/amen/
Witam szukam realnych wyznań osób które "przeżyły" udział uległego małżeństwa w grupie "rape group" a nawet zmieniły swoje życie pod ich wpływem. Intryguje mnie też temat doświadczeń w seksie z psami! A tak w ogóle to jakieś artykuły nie moralizatorskie doświadczonych osób w tym temacie
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.