Forum

Poszukuję opowiadania, wkręciło się w głowę i nie chce wyjść
Młody chłopak trafia do domu (ciotki, znajomej, ogólnie jakieś starszej kobiety)i tam zaczyna się akcja że musi się przebrać w damską bielizne, na penisie nosi pończochy i inne tego typu fetyszowe zachowania. Nie mam pojęcia gdzie to czytałem ale z wielką desperacją szukam. Jeżeli nie wiecie o jakie opowiadanie chodzi to może podpowiecie w jakich innych miejscach szukać. Pozdrawiam.
Brzmi jak tekst GreatLovera...
(grafika trzech serduszek, których nie da się tu wstawiać)

dziękuję, starski!
dziękuje Panowie za nakierowanie, przeglądnałem twórczcość GreatLovera (bardzo zgrabne opowiadania, poczytałem oceniłem) ale albom zaćmiony albo nie trafiłem na to co szukam, jakaś podpowiedź?
Tak po prawdzie, to kojarzę taką fabułę - a przynajmniej o tyle, ile pamiętam, bo to było dawno temu, jeszcze przed moim przyjściem na Pokątne. Jeśli to faktycznie byłoby to samo, to trzeba by szukać w tekstach sprzed 2017-2018 roku.

Może tagi coś pomogą? Fetysz, przebieranki, bielizna, coś takiego?

pracus1969 napisał/a:
dziękuje Panowie za nakierowanie, przeglądnałem twórczcość GreatLovera (bardzo zgrabne opowiadania, poczytałem oceniłem) ale albom zaćmiony albo nie trafiłem na to co szukam, jakaś podpowiedź?




No nie dogodzisz panie...
@pracus1969 Zapewne chodzi Ci o to:
https://www.pokatne.pl/opowiadanie/wakacyjna-dniowka

Nie ma za co 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.