Forum

Prostota wersji mobilnej a utrata funkcjonalności
Jako, że nie widzę księgi życzeń i zażaleń 😉 umieszczam tutaj uwagi co do wersji mobilnej serwisu (nie aplikacji, nie korzystam z niej). Rozumiem, że ma być ona zoptymalizowana pod telefony czy tablety i możliwie prosta, ale jak dla mnie zbyt wiele rzeczy z niej wyleciało.

1 choćby pierwsza z brzegu, czyli miejsce, w którym piszę? Gdzie forum? I właściwie dlaczego go nie ma? Z powodów technicznych?
2 brak niektórych drobnych, ale irytujących rzeczy. Na przykład napiszę komentarz. Jak to na telefonie, pewnie pojawi się jakaś literówka, ale jej nie zauważę i zatwierdzę. Potem chcę poprawić i co? I muszę się logować do pełnej wersji, bo w mobilnej nie ma edytora.

Czy myśleliście, żeby wersja mobilna zawierała generalnie to samo, ale uproszczone? Czy konieczne jest jej obranie z aż tylu rzeczy? Może ktoś ma jeszcze jakieś uwagi, albo propozycję?

Agnessa
@Agnessa
Jestem bardzo wdzięczny i jak najbardziej otwarty na wszelkie uwagi.
Ad. 1) Forum w wersji mobilnej nie ma i... ciężko mi powiedzieć czy będzie. Liczę, że większość osób wypowie się w tej kwestii.
Ad. 2) Co do braku możliwości edycji komentarzy w wersji mobilnej, to zgadzam się z Tobą. Obiecuję, że w najbliższych dniach pojawi się taka opcja.

Na tabletach zalecamy korzystanie z pełnej wersji Pokątnych, która jest do tego przystosowana i te urządzenia nie powinny być przekierowane na wersję mobilną.
Edycja komentarzy w wersji mobilnej działa normalnie, jakby kto pytał 🙂

Tabletu nie mam (tak, są tacy jaskiniowcy! 😀 ), a na laptopie odpala mi się standardowa mobilna.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.