Forum

Rozdziewiczlania róż
Inicjacja za pieniądze? Tak, tak moje drogie! Jeśli obawiacie się, co zrobić z "problemem" jakim jest Wasze dziewictwo, to nie martwcie się! Są już specjaliści, którzy się tym zajmują. I to nie w byle jaki sposób, bo ofertę mają wyjątkowo szeroką. Oprócz tradycyjnej kolacji przy świecach są także: piknik pod płaczącą wierzbą, tylne siedzenie samochodu, harcerska przygoda czy "mój przyjaciel dał mi klucze".

Na stronie można znaleźć także zdjęcia i krótkie reklamówki panów, którzy się tym osobiście zajmują. Szczególną uwagę przykuł czarnoskóry Nyimak, który "opowie Ci o swojej przeszłości, innej kulturze oraz... da Ci wspaniały koncert bębniarski, podczas którego poczujesz jego dziką, niespożytkowaną energię." Niesamowite!!! Czy ktoś się może orientuje ile taka "przyjemność" kosztuje? Pytam z czystej ciekawości 🙂


http://rozdziewiczalnia.pl/
To ja może założę firmę zajmującą się zawodowym rozprawiczaniem. W cenę usługi będą wliczone wykłady z seksuologii. 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.