Forum

Seks w rodzinie co wy na to
chciałbym poznać wasze opinie na ten temat?
Art. 201 kk.

"Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

Tyle w tym temacie.
Moim zdaniem to zaburza relacje społeczne. Ja bym się na to nie pisał.
brat z siostrą to nie, jeśli chodzi o matkę też średnio bym się czuł.ale matka twojej kobiety lub żona wujka to obce osoby😀
no co wy!!!!!!!!!11 sex drugs and rock and roll!!!!!!!!
zazwyczaj fantazje jedynakow choc... Znalem kika rodzenstw co lubialy sie zabawic raz w angli odbylem nawet trojkata z blizniaczkami
cyt.
"Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

"Bla, bla, bla"...
Prawo spłodzone i powołane do życia przez zakłamaną prostą hołotę, dodatkowo "sparaliżowaną intelektualnie"... Kto z Nas nie miewał choć przez krótką chwilę w życiu fantazji erotycznych z udziałem rodzica/ rodziców?! Czyż rodzice to nie pierwsze osoby jakie ujrzeliśmy w momencie swych narodzin?! Czyż rodzice to nie pierwsze osoby które obdarzyliśmy głębokim uczuciem?! Jak można kogoś kochać, nie pożądając ni razu?!

Bóg stworzył człowiekowi nieograniczoną przestrzeń życiową, wypełnioną nieograniczoną liczbą decyzji i doznań. Człowiek sam postawił sobie granice i okroił ideał boski do minimum z lęku do tejże przestrzeni. Okrzykując Boga "dobrym" poniżył go niesamowicie, bowiem BÓG JEST IDEALNY. Doskonały! Gdyby był jedynie "dobrym", czy dopuściłby istnienie "zła"?! Albo, czy gdyby "okrutnym" się okazał, czy zasiałby w człowieku promyk nadziei?!

WOLNOŚć CZŁOWIEKA WINNA BYć BEZGRANICZN¡. PAMIęTAć JEDNAK NALEŻY, IŻ WOLNOŚć JEDNEGO KOńCZY SIę TAM, GDZIE ZACZYNA WOLNOŚć DRUGIEGO.

Jeśli zatem czyny Nasze nie odbijają się krzywdą na żadnym boskim stworzeniu, JEST TO W PEŁNI "PRZEZ BOGA BŁOGOSŁAWIONE".
Ja pamietam jak w wieku 17 lat mama przylapala mnie na masturbacii, usiadla wtedy przy mnie porozmawialismy chwile a nastepnie pomogla mi rozladowac napiecie. Od tamtej pory czasem sie to powtarza i oboje czujemy sie z tym dobrze.
Napiszę tak jak spotkałem to nainnym forum np. seks między córką a ojcem
jest całkiem normalny tylko wtedy gdy rodzic niewzmusza do współżycia na siłę
nic co ludzkie nie jest mi obce!!jeśli tylko za zgodą dwóch stron to OK-kazirodztwo było już w Biblii-skąd Kain miał żonę -jak były tylko siostry?????sam mam takie doświadczenia-,,ciocia'' była moją pierwszą>>>>>>
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.