Forum

Seks z murzynem czyli pomóż wynalazcy
Polski wynalazca podjął się nie lada wyzwania - budowa seks-zabawki-robota o wyglądzie afro-amerykańskim. Zanim jednak podejmie się budowy tego cuda, postanowił przeprowadzić ankietę wśród potencjalnych klientek. Cytuję:

"Pracuję nad budową nowoczesnego robota... w miarę prostego... ale wystarczającego do mocnego seksu... chciałbym dowiedzieć się czy jest zapotrzebowanie na takie produkty. Robot zbudowany będzie z czarnego elastomeru (miękkiego plastiku, jak w dobrej jakości lalkach) i wypełniony dobrej jakości bardzo lekkim polistyrenem, wyposażony w funkcje ruszania fallusem, ruszania biodrami i mówienia do partnerki rzeczy miłych i ostrych ;-) oraz przytrzymywania jej rąk w trakcie aktu. Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi."

Drogie panie, jeśli więc macie ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat zapraszam pod poniższy adres.

http://www.ankietka.pl/ankieta/32510/seks-z-murzynem-super-sex-zabawka-robotem.html
Rozbawiła mnie ta ankieta do łez. Okazuje się, że już za 1300 pln mogę załapać się na "czarnego jak smoła" seks-robota, co mówi do ciebie, rusza fallusem i ma fizjonomię gwałciciela oczywiście 🙂))) LOL
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.