Forum

System ocen
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dokonamy kilku zmian w dotychczasowym systemie ocen opowiadań. Są to raczej zmiany od strony technicznej, ale także jedna dosyć poważna dla użytkowników.
Zamierzamy usunąć sporą część głosów z naszej bazy. Są to wyłącznie głosy oddane przed rokiem 2012. Oceny w tym czasie były jedynie sumowane, stąd brak dostępu do ich wartości, a także brak możliwości moderacji takich głosów.
Teraz planujemy przypisanie każdej ocenie wartości, daty i numeru IP, co w przyszłości umożliwi nam np. wyświetlanie rozkładu głosów itp.
Po tej operacji przedstawię Wam statystyki (ile głosów zostało usuniętych oraz ile znajduje się w tej chwili w naszej bazie danych).
Pozdrawiam.
Ja to bym chcial zeby bylo oceniane w dwuch kategoriach. Ocena za
1. Fabule (wartosc beletrystyczna)
2. Erotyke (czy mocno nakreca🙂 )

Ja Ci od razu powiem, że to nie jest żadne wrażenie...

Zresztą pojedyncze jedynki od innych userów to pikuś, zakładam, że niektórzy prosili o jedynkowanie różnych swoich kolegów. Jak już wcześniej pisałem (choćby w pierwszym komentarzu do "Nago nad jeziorem"😉, sytuacje, w których moje opowiadania w ciągu trzydziestu minut zbierały po trzy jedynki, były normą. Zakładam, że dotknęło to również innych autorów.
Zmiany w systemie oceniania wdrożone! W tej chwili w bazie danych jest prawnie 11 tys. oddanych głosów. Usunęliśmy... dużo, bardzo dużo, bo prawie 30 tys. głosów.
Tak jeszcze wrzucę sobie jedną propozycję, która naświetliła mi się dziś, gdy zobaczyłem, że moja "Elitarna osiemnastka" zebrała trzy jedynki w ciągu chwili (zresztą inne opowiadania również, bo widzę, że pierwsza dycha "Najwyżej ocenianych..." uległa dość radykalnym zmianom)... Mianowicie -może zostawić możliwość oceniania tylko zarejestrowanym userom?
Nie planujemy ograniczenia możliwości oceniania tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Najczęściej w ulubionych jest takim rankingiem i będziemy chcieli utrzymać takie rozgraniczenie tych dwóch list.

Zastanawiam się nad wprowadzeniem "minimalnej różnicy czasowej" pomiędzy oddanymi głosami??
Myślałem żeby po oddaniu głosu na jakieś opowiadanie, następny głos można by było oddać dopiero po np. 10 minutach - przez tego samego użytkownika.
@starski Nie. Jedna "osoba" może raz ocenić to samo opowiadanie. Rozchodzi się o to, aby możliwość oceny opowiadania pojawiała się dopiero po 5-10 minutach spędzonych z otwartym tekstem.
Niestety nie. Trzeba będzie wtedy odczekać te kilka minut. Ale na razie to tylko plany... Jednak co jakiś czas znajdują się tacy "zdolni użytkownicy", którzy potrafią ocenić 800 opowiadań w 15 minut 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.