Forum

Szukam pisarki do napisania wspólnej książki częściowo o tematyce....
Witam,

jak w tytule szukam pisarki najchętniej dziewczyny, pani, która pracowała w większej firmie jako sekretarka i dużo widział, najchętniej w przedziale wieku 26-36, ale nie jest to warunek.

Powinnaś być też trochę odważna, bo temat jest też trochę polityczny - oczywiście ostateczna treść nie jest ustalona.

Proszę o kontakt tylko osoby, które potrafią i chcą pisać książki, najchętniej panie, kobiety, dziewczyny (ale seksistą nie jestem więc panowie też mogą pisać) ale ze względu na charakter postaci wolałbym panie.

Pisać na maila aandrzej44@interia.pl - zależy mi na szybkim rozpoczęciu . Oczywiście mogą być też osoby spoza Warszawy np z Gdańska
Ja przepraszam bardzo, ale muszę zainterweniować. Andrzej, nie daj się nabrać na te farmazony które są w wiadomości powyżej. W Gudowie nie ma żadnego sklepu. Także ten, czujny bądź.
No jak nie ma, skoro jest. Tylko Starski, który sklep miałeś na myśli? Ten z narzędziami skrawającymi czy ten Spożywczo-Przemysłowy? Chyba ten drugi, bo flaszkę można nabyć. Może lepiej było umówić się w Tawernie u Jermaka?
Ja jestem trochę nie chętniej dziewczyną. Czy się nadam?
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.