Forum

Wiedźmin ekranizacja Netfliksa (strona 2 z 4)
Idę naskarżyć do Marca 😀
Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze:

1. Książek nie czytałem, jakoś mnie nigdy nie podniecały.
2. Przeszedłem pierwszą część gry, która była spoko, dwójkę zainstalowałem, pograłem kwadrans i zrezygnowałem. Do trójki nawet nie podszedłem.
3. Serial podniecenia we mnie, podobnie jak proza, nie wzbudza. Pewnie kiedyś obejrzę, ale Netflix oferuje dużo ciekawsze pożeracze czasu (Mindhunter).

Moja kohabitantka czytała, grała w 1 i 2 (przeszła obie gry), wszystkie odcinki obejrzała w 2 dni od premiery - jej zdaniem, jako profesjonalnego "Wiedźministy" dobrze się to ogląda, ale dupy nie urywa.
Mindhunter nie porwał mnie po pierwszym epizodzie, dać mu jeszcze szansę?
Jeśli chodzi o seriale na podstawie powieści, to czekam na Bastion.

Wielki temu mówiono, że zrobią film, ale nic z tego nie wyszło (ponoć obawiali się, że nie będzie widowni, ha!) więc ostatecznie postanowiono, że zrobi się z tego serial, co mnie osobiście przeraża gdy przypomnę sobie, jak marna była ostatnia "Mgła" że skasowali ją po pierwszym sezonie.

GreatLover napisał/a:
Mindhunter nie porwał mnie po pierwszym epizodzie, dać mu jeszcze szansę?



Obejrzałem obie serie, momentami jest nudnawy, ale jeśli lubisz thrillery psychologiczne i mroczne kryminały to daj mu szansę. Wszyscy bohaterowie są niejednoznaczni, całość zdecydowanie nie jest czarno-biała, a Ed Kemper to zdecydowanie najbardziej sympatyczna postać w filmie - mimo, iż jest seryjnym mordercą.

GreatLover napisał/a:
Jeśli chodzi o seriale na podstawie powieści, to czekam na Bastion.

Wielki temu mówiono, że zrobią film, ale nic z tego nie wyszło (ponoć obawiali się, że nie będzie widowni, ha!) więc ostatecznie postanowiono, że zrobi się z tego serial, co mnie osobiście przeraża gdy przypomnę sobie, jak marna była ostatnia "Mgła" że skasowali ją po pierwszym sezonie.



Mówisz o "Bastionie" na podstawie powieści Kinga?
@XXX_Lord tak, Bastion od Kinga.

Nie wiadomo jeszcze, która stacja podejmie się tego tematu. Jedyne co wiadomo to fakt, że nie bierze tego nikt z wielkich firm, co może oznaczać paździerz jeśli chodzi o budżet na produkcję.

I nie zdzierżę, jeśli twórcy uznają, że taniej będzie umieścić akcję współcześnie, by nie ładować kasy w odtworzenie realiów lat 90tych jak to było w powieści
Horrory to jak bdsm, kompletnie nie moja perwersja.
Do Wiedźmina podchodziłem zupełnie na świeżo. Nie czytałem, nie grałem. Obejrzałem całość w dwa dni i uważam, że ok. Co prawda, słyszałem sporo opinii, że za bardzo odbiega od prozy, że odeszli od kanonu, ale z wymienionych wyżej przyczyn w ogóle mi to nie przeszkadza. Czekam na kolejny sezon 🙂
A tych ponoć ma być całkiem sporo. Trzeba dusić tę kurę póki jeszcze znosi złote jajka 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.