Forum

Wirtualna rozrywka dla doroslych :D
Co sadzicie o erotycznych stronach z kamerkami dla doroslych ?
Mieliście juz stycznosc z takimi stronami ?
Jakie jest wasze zdanie na temat pokazywania sie nago na kamerkach dla pieniędzy ?
Jesli jestescie ciekawi o co mi chodzi to zapraszam to obejzenia jednej strony tego typu 😉

Showup - pokazy na zywo

Czekam na wasze komentarze 😉
hej o ile takie stroni mnie odrzucaja przez platnosci to bardzo lubilem z kolezakami przez kamerki pofigkowac. Pozatym publiczne kamerki hmm no nie wiem zbytnio mi sie to kojazy z Jimem z American pie zeby to traktowac na tyle powaznie zeby czerpac z tego jakies przyjemnosci.
To zalezy jak kto do tego podchodzi. Osobiście sposób rozrywki, dla jednej jak i drugiej strony uważam za nie wątpliwie ciekawy.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.