Forum

Wyświetlanie opowiadań
Hej, chciałabym się zwrócić do adminów z taką oto sprawą: jako, że ociupinkę znam się na typografii stron Internetowych, to chciałam zwrócić uwagę, że wyświetlanie opowiadań jest dosyć niewygodne. Szpalta powinna być trochę węższa. Przy czytaniu człowiek się gubi, nie wie gdzie się skończyło, więc jeśli to możliwe to proponowałabym, żeby te szpalty zwęzić. 🙂 Owszem, po bokach będą puste pola, ale dużo wygodniej będzie czytać. Teraz szerokość szpalty to mniej więcej 860 pikseli (tak mi się wyświetla), więc proponowałabym, żeby zmniejszyć tak do 700 pikseli. Albo proporcjonalnie. 😉 Co Wy na to?
Witaj, dziękuję za propozycje. Zdajemy sobie sprawę, że jest trochę zbyt wiele znaków na linię... Niemniej jednak zwracam się w stronę powiększenia czcionki niż zwężania samej szpalty.
Sprawa warta jeszcze przemyślenia. Jakieś inne pomysły?
Pismo jest akurat dobrego stopnia, jednak szpalta i tak przydałaby się odrobinę większa. Ale nic na siłę, jest znośnie. 🙂 W sumie trudno mi poznać, ale czy opowiadania są wyświetlane pogrubione? Takie się wydają. Jeśli nie, to w porządku, jeśli tak to trochę gorzej. Powinnam się jeszcze przyczepić do tego, że nie powinno się wyświetlać białego na ciemnym, ale wiem, że wtedy trzeba byłoby całą stronę modyfikować i w ogóle szatę graficzną, więc nie proponuję, zwłaszcza, że chyba czytelnicy na to nie narzekają, prawda?
(Miałam się jeszcze przyczepić do samego kroju pisma, ale zauważyłam, że to Georgia, jedyny krój szeryfowy, który może być wyświetlany na ekranie i który dobrze wygląda na ekranie).
Czytelnicy chyba by nam nie wybaczyli zmiany kolorystyki szaty graficznej 😉 A czcionka to Merriweather.
Jak być może zauważyliście zwężyliśmy nieznacznie szpaltę...
@Marc nie za wąsko teraz jest?
@GreatLover Optymalna ilość znaków dla tekstu to 70-80 znaków na wers. U nas w tej chwili (po zwężeniu szpalty) jest chyba nieznacznie więcej niż 80.
Drugim możliwym rozwiązaniem byłoby utrzymanie szerokiej szpalty i powiększenie czcionki.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.