A wszystkiemu winna zima

23 marca 2010

13 min

Zaistnienie tej sytuacji można przypisać trzem powodom:

1. Nadmiernej ilości śniegu, który spadł tej zimy i który należało usunąć.

2. Mojej namiętności do seksu z bólem. Nic na to nie poradzę. Jestem taką, która raz na jakiś czas potrzebuje przeżyć coś bardzo "ostrego".

3. "Zabawkom", które mam w domu. Kiedyś latałam do Hamburga. Tam nawiązałam kontakt z "magazynami" erotycznymi, które przesyłają mi swoje katalogi. Trzeba powiedzieć, że taki katalog jest formatu A-4 i ma ok. 350 kolorowych stron, a na każdej dwa, trzy "obrazki". Przeglądając zawsze wybiorę jakąś "zabawkę", nie zastanawiając się, kiedy i jak będę się nią bawiła.

W drugiej połowie tygodnia miałam "piękne" klasyczne zbliżenia z Leszkiem, ale w sobotę rano już mnie "swędziała" cipka na okoliczność spotkania z Markiem, a spotkania z nim czasami bywają uciążliwe, tym niemniej sama się na nie godzę. Utrzymanie porządku na zewnątrz domu należy właśnie do Marka i on się z tego wywiązuje dobrze. Jest zima, śnieg z chodnika zawsze był usunięty. Ale powstały pryzmy wzdłuż płotu, teraz przy niewielkiej odwilży bardzo ograniczające poruszanie się po uliczce i zalegające również na części chodnika. Marek zaproponował, że w sobotę to on umówiłby się z kolegą, przyjechaliby "Białoruśką" usunęli śnieg z jezdni, porozbijali pryzmy i powrzucali go za płot, nie tylko u mnie, ale też u innych sąsiadów, tym sposobem mieli byśmy czystą ulicę. Miało to coś kosztować, poszłam po sąsiadach, każdy dał swoją część składki i rzeczywiście, w sobotę, ok. 10-tej przyjechali - Marek, jego kolega Andrzej, operator tej koparki i Włodek jako pomocnik. "Na Dzień Dobry" wypili herbatę z "prądem" i wzięli się do pracy. Ja w tym czasie krzątałam się po kuchni, szykując im kanapki na drugie śniadanie.

W pewnym momencie przyszedł Marek, mówiąc - chodź na górę. Na górę, to znaczy do łazienki, która jest na piętrze. Weszliśmy, nawet nie wiem kiedy ustawił na środku stolik nakryty ręcznikiem, po czy usłyszałam - zdejmij majtki połóż się na nim i pokaż pizdę. Byłam ubrana w luźną sukieneczkę, pod którą rzeczywiście miałam tylko majteczki. To też je zsunęłam, zsunęłam również z siebie sukieneczkę i położyłam się wypinając do przodu biodra. Rękoma chwyciłam za nogi poniżej kolan mocno rozsuwając je na boki. Marek podszedł, przeciągnął ręką, sprawdzając jakby, czy jest odpowiednio odsłonięta, po czym wziął z półki wielorzemieniową dyscyplinę i zaczął ją spuszczać prosto na sam środek krocza. Zaczęłam głośno jęczeć, ale on tylko patrzy, gdzie są czerwone ślady i znowu, zamach i pac. Tak dostałam równo w środek pięć razy. Jęczałam z bólu, ale, to co jest u mnie dziwne, jednocześnie czułam dziwne podniecenie i zaczęłam robić się mokra. Marek to wykorzystał, spuścił spodnie i szorty, po chwili jego kutas wbijał się we mnie. Jęczałam, bo czułam go mocno w sobie, ale też jęczałam, bo wbijał się we mnie mocno, a przez to jego wzgórek łonowy dotykał moich warg sromowych, które były dość mocno obite. Trzymając mnie mocno za biodra wbijał się, aż przyszedł moment orgazmu i spuścił się we mnie całkowicie. O dziwo, ja też miałam orgazm, potwierdzając go mocnym krzykiem.

Ubrał się i poszedł do kolegów, ja umyłam, ubrałam się w to samo i poszłam dalej szykować kanapki. Kiedy skończyłam, Marek zarządził przerwę i zasiedli do stołu. Nie wiem, czy jedli w domu śniadanie, ale wszystko, co naszykowałam znikało ze stołu w szybkim tempie. Kiedy skończyli i wypili "po piwku" Marek podszedł do mnie mówiąc - myślę, że nie poskąpisz moim kolegom swoich wdzięków, przecież widzisz, że chcą się zrelaksować. Spojrzałam na niego, a on głową pokazał kanapę, a rękoma pozycję od tyłu. Nie wiem dlaczego, ale byłam mu całkowicie podporządkowana, podeszłam do kanapy, zsunęłam majteczki i po chwili położyłam się na brzuchu, wypinając do góry pupę. Chłopcy przez chwilę byli zaskoczeni, ale widząc mnie nagą nie mieli wątpliwości, co mają zrobić. Pierwszy wystartował operator Andrzej, wyskoczył błyskawicznie ze spodni i już jego kutas siedział we mnie. Ponieważ miał nade mną dużą przewagę fizyczną od razu zaczęłam jęczeć, czując każde jego pchnięcie. Zaczęłam jęczeć również z tego powodu, że miałam sklepaną pizdę i każde jego pchnięcie powodowało odczuwalny ból urażanych warg. Był szybki, to też szybko skończył, Marek wytarł mnie ręcznikiem i już był we mnie Włodek. Ten też był dość niecierpliwy, to też trzymając mnie za biodra szybko się we mnie spuścił. Założyli spodnie i poszli dalej do pracy. Ja poszłam do łazienki, myłam się dłuższą chwilę, po czym wróciłam do swoich obowiązków w kuchni. Przez okno widziałam, że się coś zmawiają w znaczący sposób zerkając w moją stronę, ale nie wiedziałam, co to znaczy.

Dowiedziałam się po dwóch godzinach, kiedy skończyli pracę. Przyszli do domu, zjedli naszykowany obiad i zasiedli przy "piwku" na kanapie. Marek znacząco na mnie spojrzał, już wiedziałam o co chodzi. Zdjęłam sukienkę i podeszłam do Andrzeja. Ten w tym czasie rozpiął spodnie i wystawił na zewnątrz jeszcze niezbyt sztywnego kutasa. Pochyliłam się nad nim, biorąc go w usta. Wolno i spokojnie wpuszczałam go w głąb, to znowu wysuwałam, oblizując jego gałkę. Kiedy ja pieściłam kutasa Andrzeja, Marek usadowił się z tyłu, pieszcząc mi łechtaczkę, a Włodek zaczął ściskać mi piersi. Tego nie dało się długo wytrzymać i po chwili cała zaczynałam wirować. Wówczas Marek przesunął się i wszedł we mnie. Czułam mocno tego jego kutasa, on też mnie czuł dobrze, wbijając się we mnie systematycznie, aż do końca, do momentu, kiedy się spuścił. Ja będąc przez niego popychana nabijałam się na kutasa Andrzeja pełnymi ustami. Po Marku wszedł we mnie Włodek, zrobił to samo. Wówczas Marek położył mnie na płask na podłodze, rozsunęłam nogi, po chwili Andrzej już był we mnie. Marek rozciągnął mi ręce ponad głową, przez co mogli spokojnie dojść do moich piersi. Andrzej ładował mnie w cipkę, a oni pieścili moje piersi. Moment spuszczania się przez Andrzeja potwierdziłam głośnym krzykiem, bo wbił się we mnie bardzo mocno, jednocześnie dobijając się swoim wzgórkiem łonowym do mojego, co spowodowało ból warg. Wstałam, a Marek powiedział - idź na górę, ja zaraz przyjdę, tylko ich wypuszczę.

Nie czekając aż oni wyjdą poszłam do łazienki na piętrze, weszłam pod natrysk, długo myjąc się po tych zbliżeniach. Po pewnym czasie przyszedł Marek, nawet pomógł mi się wytrzeć, po czym zapiął na rękach opaski, karabińczyki od nich zapiął na jednym kółku, a kółko w linkę. Podszedł do ściany i zaczął tę linkę podciągać, tym sposobem miałam mocno wyciągnięte do góry ręce. Zablokował linkę, obszedł mnie wkoło, po czym przyłożył rękę do krocza mówiąc - w pizdę Cię już pierdolili, to ja zajmę się dupcią. Marek rzeczywiście "gustował" w mojej pupie, rżnąc mnie w nią, kiedy mógł. Wsunął jednak rękę od przodu, przyłożył do cipki, po czym stwierdził - ale najpierw się jeszcze nią pobawię. Odszedł na bok, ale tylko po to, aby po chwili wrócić trzymając w ręku haczyk. Można powiedzieć, że sama zgotowałam sobie ten los, bo niedawno go kupiłam. Jest to metalowy haczyk, odpowiednio wygięty. Dłuższe ramię, proste jest zakończone oczkiem, drugie ramię, krótsze jest wygięte pod kątem około 60o. Jest to goły pręt o średnicy 1,5cm na który można nałożyć tworzywowe nasadki różniące się między sobą zarówno kształtem, jak i grubością. Marek trzymał w ręku taki haczyk, na który nałożony był ładnie wyprofilowany męski członek o średnicy ok. 4cm. Polecił mi rozsunąć nogi, po czym przyłożył tego kutasa do cipki i mocno pchnął w środek. Rozdarłam się, bo mnie zabolało, po chwili do końcówki z oczkiem dopiął drugą linkę i zaczął ja systematycznie, przez wielokrążek przyczepiony do drugiej ściany, naciągać. Najpierw się ta linka naprężyła, ale dalsze jej naprężanie się powodowało mocny napór drugiego końca, aż zaczął się we mnie wsuwać.

Jęczałam, bo był to dość gruby kutas, który mnie wypełniał. Patrzyłam, jak się systematycznie wsuwa, aż głośno jęcząc poczułam, że mam go całego w sobie. Okazało się, że to nie koniec naciągania linki, po chwili poczułam ucho tego haczyka jak zaczyna dolegać do mojej kości łonowej i po chwili jak się w nią wpija. Zaczęłam się unosić na palcach, ale linka napinała się. Przyszedł moment, że już tylko czubkami palców stałam na podłodze, praktycznie wisząc cipką na tym haku. Darłam się, bo to potwornie boli, Marek na to nie zwracał uwagę, patrzył tylko, czy hak odpowiednio równo wszedł między wargami i czy odpowiednio mocno dolega do kości łonowej. Stwierdził, że jeszcze za mało i jeszcze o jakiś centymetr podciągnął linkę, co zaowocowało już praktycznie prawie całkowite zawiśnięcie moje na tej lince. To go zadowoliło i zaczął mnie oglądać. Oczko haczyka było na wysokości pępka, dalej linka przechodziła wzdłuż ciała, pomiędzy piersiami do góry. Uznał, że jeżeli poluzuj linkę od rąk to mogę się zacząć niebezpiecznie odchylać do tyłu, więc trzeba temu zapobiec. Nie wiedziałam, jak on to chce zrobić, ale za chwilę już wiedziałam. Przyniósł z półki bardzo długa szpilkę i zaczął mi ja wbijać w pierś od lewej do prawej strony. Widać było, że mu zależy na tym, aby mi zadać jak najwięcej bólu, bo wbijał ja bardzo wolniutko. Weszła w stożek z jednej strony, wyszła z drugiej, podłożył pod nią linkę i zaczął wbijać dalej przebijając drugą pierś. Tym sposobem linka była pomiędzy moim ciałem, a szpilką. Ale jedna to za mało, po chwili z drugiej strony wbił mi drugą szpilkę. Teraz, pośrodku, na wysokości brodawek dołożył trzecią szpilkę.

Wówczas poluzował linkę na której miałam naciągnięte ręce. Całe ciało zaczęło odchylać się do tyłu, linka oparła się o te szpilki napinając je mocno, co powodowało określony ból piersi. To też zaczęłam się drzeć. Marek uznał, że jest to zbyt mało i zaczął od przodu wbijać mi prosto w środek brodawek odpowiednio grube szpilki. Znowu się darłam. Wówczas przyklęknął i zaczął oglądać od zewnątrz moje wargi sromowe, które wcześniej tak ładnie okładał dyscypliną.

Uznał, że na skutek jego klepania oraz powieszenia mnie na tym haku są one na tyle nabrzmiałe, że należy się nimi zająć. A zajęcie się polegało na wbicie w nie w poprzek następnej szpilki. Najpierw przebił mi jedną wargę, po czym odpowiednio naciągając, przebił drugą wargę. Tym sposobem, kiedy puścił napierały one na metal haczyka, dociskając go do kości łonowej. Uznał, że może wbić jeszcze dwie i to zrobił. Na tym zakończył, jak to powiedział, dekorowanie przodu, teraz przyszedł czas na tył ciała. Obrócił mnie twarzą do ściany, poczułam jego ręce na udach, a za chwilę poczułam, jak końcówki dyscypliny spadają w te same miejsca, które moment temu dotykał. Darłam się bardzo głośno, on jednak tylko liczył, klepiąc mi po pięć na każdy pośladek, starając się jednak, aby te rzemyki trafiały również w środek rowka. Ponownie pogładził mnie rękoma po bolących pośladkach, poczułam, jak je rozciąga, a za chwilę jak wbija w brązową dziurkę swojego kutasa. Chwycił za biodra i wbijał się w nią systematycznie. Ja jęczałam, bo bolały mnie pośladki, on jednak wolno i spokojnie, jak on to lubi robić, wsuwał się i wysuwał, aż przyszedł moment jego podniecenia i poczułam, że się spuszcza. Wysunął się, gdzieś poszedł, ale za chwilę wrócił. Postawił za mną stołeczek, natomiast w pupę wsunął mi wcale nie małych rozmiarów korek analny. Rozdarłam się, ale to nic nie dało. Marek całkiem zluzował linkę od rąk i wolno zaczął luzować linkę od haczyka. Nie mając siły stać zaczęłam się opuszczać, automatycznie nabijając się na podstawiony mi korek. Darłam się, ale nie byłam w stanie nic zrobić. Opuścił mnie tak, że nogi już dotykały podłogi, ale mnie miałam siły stać, to też dalej opadałam, aż w końcu całkiem usiadłam na tym stołku, wbijając w siebie ten kołek całkowicie.

Kiedy odwiązał obie linki opadłam całkiem na podłogę. Marek w tym czasie ubrał się i wyszedł, a ja zaczęłam systematycznie wyjmować ze mnie wszystko, co mi powbijał. Zeszłam do swojej łazienki, napuściłam ciepłej wody, nalałam olejków i długo się myłam. Później zaczęłam różnymi maściami "zacierać" ślady po Marku. Na koniec posprzątałam i położyłam się spać. Kiedy usnęłam, nie pamiętam, ale poranek był bardzo trudny, wszystko mnie bolało. Jest takie powiedzenie - czym się trułeś, tym się lecz. Ponieważ mnie wszystko bolało, to już o 11-tej pojechałam na basen. Po basenie poszłam na masaż, ale tym razem tylko na masaż.

33,917
8.41/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 8.41/10 (11 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (1)

noki · 24 marca 2010

0
-1
czy to zdarzyło się naprawdę?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.