Daniel i koledzy

11 sierpnia 2012

9 min

Po długiej przerwie, wracam. Ciągle się zastanawiam nad dokończeniem historii "Moje rodzeństwo", ale dostało wiele negatywnych opini więc sam nie wiem co robić. Mam nadzieję, że to opowiadanie przypadnie wam do gustu.

Na imprezę do Daniela oczywiście nie szedłem sam, tylko wraz z czwórką kumpli. Razem tworzyliśmy zgraną paczkę. Znamy się od gimnazjum i zawsze razem planujemy wspólne rozrywki.

By wpaść w dobry rytm, na początek obaliliśmy kilka browarów. Potem urządziliśmy sobie techno-party. I tak przy muzyce, piwku, okazyjnie przy mariborasach impreza zaczęła się dobrze rozkręcać. Daniel i Tomek byli już dobrze wstawieni. Piotrek i pozostała trójka podobnie. Wiedziałem, że Daniel ma sporą kolekcję pornoli na półce, bo od czasu do czasu oferował mi je do domu. Zaproponowałem chłopakom obejrzenie erotyka. Nie mieli nic przeciwko, wręcz odwrotnie. Daniel pozwolił mi wybrać film. Kiedy jednak miałem chwycić kasetę, zauważyłem inne kasety, które znajdowały się w szafce obok półki. Pamiętałem, że zawsze była ona zamknięta na klucz, dziś była jednak otwarta. Obok tamtych kaset leżały gazetki, i to nie takie zwykłe, bo np. "ADAM" i inne o podobnej tematyce. Pomyślałem sobie, że pewnie Daniel zapomniał ją zamknąć. Po chwili namysłu chwyciłem jedną kasetę z szafki.

Kiedy wróciłem, chłopaki siedzieli już na kanapie i fotelach. Nie czekając na nic, włożyłem kasetę do magnetowidu i usiadłem z boku po turecku, by obserwować chłopaków. Chciałem widzieć, jak będzie im pęcznieć w kroku. Dzięki tej kasecie liczyłem, że spełnią się moje marzenia co do ruchania się z facetem moich marzeń; że za jednym razem będę uczestniczył w ostrej grupowej zabawie i zaliczę Daniela wraz z naszą paczką.

Film rozpoczął się od pojedynczych striptizów i akcji solo. W ten sposób Maciej wysunął pomysł:

- Słuchajcie! Każdy z nas po kolei zrobi striptiz!

Chyba dlatego, że byliśmy już dobrze wstawieni, nikt nie zaprotestował. Muzyka grała, a na środek pokoju wystartował Maciej. W rytm muzyki zaczął po kolei ściągać ciuchy. Aż miło było popatrzeć na tę pięknie umięśnioną klatę, sterczące sutki i delikatnie zarośnięte nogi. Teraz odkrywał zakamarki swego ciała. Jako pierwszy pojawił się napletek, a wraz z nim piękna, stercząca maczuga. W tym momencie poczułem, jak mój kutas chce rozsadzić mi krocze.

Teraz do golutkiego Macieja dołączył Patryk. Trzeba przyznać, że był superprzystojny. Czarne włosy na głowie, lekki, czterodniowy zarost na twarzy, wspaniała, bujnie zarośnięta klata. Na koniec spadły slipy, a spod nich ukazał się jego chuj - długi i prosty jak drut.

By przyspieszyć wszystko, na środek wyszedł teraz Tomek i Daniel. Można powiedzieć: dwa przeciwstawne bieguny. Jeden totalnie wygolony na głowie, a drugi - blondynek z bujną czupryną. Jednego klata totalnie wygolona, a drugiego bujnie włochata. Podobnie było z nogami. Bardzo mnie podjarały wygolone jaja Tomka. Jedno, co chyba mieli wspólnego, to piękne, długie, o sporej grubości kutasy.

Piotrek już nie wytrzymał i rozebrał się w międzyczasie. Tak się napalił, że nie mógł już poczekać na swoją kolej. To, co pozostało, to tylko białe skarpetki na jego nogach. Kutasa miał największego z naszej paczki - żylastego, dobrze umięśnionego.

Na placu boju pozostałem sam. Dla mnie zaproponowali coś nowego. Ściągnęli mi spodnie i przykuli za ręce kajdankami do łóżka. Następnie zdarli ze mnie koszulkę. W tym momencie pozostałem tylko w slipach. Jednak nie trwało to długo, bo slipy wylądowały na parkiecie, a mój kutas znalazł się w ustach Daniela. Ssał go wybornie. Potykał moją pałę po same jaja. Jednak już po chwili moje nogi unieśli Tomek i Patryk. Daniel przestał ssać kutasa i przeniósł się między moje nogi, by zatopić swój gorący i wilgotny język w mojej dupie. Nawilżał moją dziurkę do ostrej jazdy. Tymczasem mojego kutasa połykał Patryk, a Tomek wchodził ze mną w ślinę.

Kątem oka obserwowałem Macieja i Piotra. Widziałem, jak Piotrek zlał spermę na brzuch kumpla i zaczął namiętnie ją zlizywać. Rozpoczął od ostrego splotu języków. Widać było, że chłopaki nie lizali się po raz pierwszy. Potem stopniowo schodził coraz niżej - zlizując spermę z jego muskularnego ciała. Lizał jego sterczące sutki i kierował się ku jego chujowi. Wreszcie słychać rozchodzące się, delikatne jęki Macieja - jego kutas był powtykany po same jaja, a dodatkowo w jego dupsku wylądował palec kompana. Drugą ręką Piotrek walił sobie konia, by być w gotowości do ostrej jazdy.

Teraz Piotrek wstał i wyciągnął paczkę kondomów. Naciągnął gumkę na kutasa, zarzucił nogi Macieja na barki i zaczął wpychać chuja w jego dupsko. Teraz delikatne postękiwania przeszły w głośne jęki. Maciej krzyczał z rozkoszy:

- O tak, jeb mnie mocniej! Wpychaj mi go po same jaja! Pokaż, że jebiesz jak prawdziwy mężczyzna! O, tak jest cudownie!

Po chwili ostrej jazdy Piotrek wyciągnął kutasa z dupska Macieja, ściągnął gumkę i włożył chuja w usta kumpla. Ten ciągnął mu fiuta ostro i namiętnie, co szybko doprowadziło do gorącej erupcji jego pały. Ten spuścił się na jego twarz. Teraz Piotrek założył gumkę na chuja Macieja i położył się na jego brzuch. Tak leżąc, ze złączonymi brzuchami, zaczęli się ostro, namiętnie lizać. Piotrek zlizywał spermę z twarzy kolegi i łączył ją w pocałunku z jego śliną. Na dodatek w dupsku Piotrka lądował chuj Macieja.

Do wejścia we mnie szykował się Daniel. Z gumką na kutasie zaczął wchodzić w moje dupsko. Zacząłem coraz głośniej wydawać jęki rozkoszy, a Daniel zwiększył prędkość jazdy. Ruchał mnie ostro i dogłębnie, po same jaja. Usłyszałem, jak szepcze:

- Już od dawna chciałem cię wyruchać, tylko nie wiedziałem, że lubisz jebać się z chłopakami.

- Wzajemnie. Nieraz machałem rączką w domu, myśląc o tobie.

Jednak rozmowa się urwała, bo w naszych ustach wylądowały kutasy Tomka i Patryka. Ja ciągnąłem wygolonego kutasa Tomka. Po kilku minutach ciągnięcia druta pod mój język trafiła jego dziurka. Wbijałem swój język przez jego ciasną dziurkę, śliniłem jego norkę, by móc później ostro go wyjebać. Teraz wyszedł ze mnie Daniel, wypierdolił kondoma i wpierdolił swego kutasa w moje usta. Nie musiałem go ciągnąć, bo on sam mi go posuwał w usta.

W tej samej chwili dupsko Tomka było gotowe do ruchańska. Postawił mi jeszcze tylko laskę do góry, nałożył na nią zabezpieczenie i usiadł na moją sterczącą maczugę. Jak przystało na chuja, często zwanego koniem, dosiadł mego ogiera jak jeździec. I tak, ostro jebany w usta i ujeżdżany jak dziki koń, byłem w siódmym niebie. Patryk tymczasem chwilę powalił kutasa sam, po czym naciągnął jedną z prezerwatyw, naślinił otworek Daniela i wpakował kutasa w jego zarośnięte dupsko. Jebał go ostro i równo. Daniel wydawał z siebie jęki rozkoszy, które było słychać niemal w całej okolicy, zwłaszcza, że był posuwany od tyłu i sam posuwał swego chuja w moje usta.

Nie wytrzymałem tego napięcia i wydając głośniejszy jęk spuściłem się w dupsko Tomka. On wstał, ściągnął kondoma z mojej pały i zaczął zlizywać spermę z mojego chuja. Tuż obok nas finałową rozgrywkę zakończyli Maciej i Piotrek. Chłopaki wyjebali się dokładnie, a na koniec Piotrek wylizał kutasa Macieja i delektował się jeszcze ciepłą spermą swojego kompana. Po namiętnym finale, zakończonym głębokim pocałunkiem, chłopaki dołączyli do naszej czwórki.

Teraz Patryk wyjął fiuta z dupy Daniela i wraz z Tomkiem zaczął całować się chujami. Patryk naciągał skórkę swego konia na penisa Tomka. Dodatkowo zatapiali języki w swych ustach. Po chwili chłopaki zaprzestali tej zabawy i przenieśli się na mój brzuch. Tam zwalili chuje i zalali moje ciało sporą ilością białej cieczy. W tym momencie na moje usta i twarz polała się sperma Daniela. By nie marnować jej, razem zlizaliśmy ją językami we wspólnych pocałunkach. Finał był taki, że reszta chłopaków wylizywała spermę z mojego zarośniętego brzucha. Mieli więc koledzy co robić, by dokładnie wylizać ten gąszcz.

Dodatkowo moje sutki pieścił Piotrek, lizał i drażnił je zębami, a Patryk wpychał mi swoje palce do otworu. Nie spodziewałem się jednak tego, że przygotowywał moją dziurkę na kolejną rozkosz. To, co mnie za chwilę zaskoczyło, to stojąca jak drut pała Patryka. Pomyślałem sobie: ten chłopak to ma krzepę, by po chwili znowu być gotowym do akcji. Chłopaki nałożyli mu gumę na laskę i podkurczyli moje nogi. Teraz już wiedziałem, że czeka mnie kolejne ostre jebanko. Patryk wprowadził ostro chuja w mój odbyt i rozpoczął ostre posuwanie. Jebał mnie brutalnie, ale jednocześnie delikatnie. Moje jęki rozkoszy były tłumione przez usta Daniela. Jebanko zakończyło się wewnątrz, ale reszta nektaru nie zmarnowała się, Chłopaki nie uronili ani kropli. Na koniec rozkuto mnie z kajdanek.

Wszyscy razem na wielkim łożu leżeliśmy przez chwilę w milczeniu, po czym Daniel poinformował mnie, że to wszystko było zaplanowane.

- Ta otwarta szafka to też była prowokacja, by przekonać się, który film wybierzesz. Kiedy przyniosłeś ten właściwy, wszystko było OK. Dalej wiedzieliśmy już, że scenariusz napiszemy wspólnie. My ruchamy się od dawna i chcieliśmy, byś dołączył do nas. Nie byliśmy tylko pewni, czy masz ochotę.

- Wiecie co? - powiedziałem. - Takie balangi oby jak najczęściej. Zawsze miałem ochotę na ostre ruchańsko z facetem, a co dopiero ruchać się z piątką kumpli. Każdy z nas marzy o ostrym grupowym seksie. Ja zawsze marzyłem.

- Wiemy, bo kumpel z kiosku, u którego kupujesz "ADAMA", przystojniaczek z kolczykiem w uchu, powiedział nam o tym.

- To on też?

- Tak. Też pierdoli się z nami.

- A ja zawsze o nim marzyłem!

- To wzajemnie, bo on też ma na ciebie ochotę. Będzie zresztą na najbliższej imprezie. Co powiesz na jutro u mnie? Starzy wracają dopiero w środę...

69,672
9.76/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.76/10 (42 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (6)

MarySue · 14 sierpnia 2012

+2
0
A ja ci tak napiszę: jeśli chcesz pisać, to pisz. Wiem, że pozytywne komentarze są ważne, ale ważne jest również czy pisanie sprawia ci przyjemność. Komentarze to nie wszystko, oceny również.

Mnie osobiście "moje rodzeństwo" czytało się ciężko, ze wzgględyu na toporną akcję i toporny język. Ale przecież w dalszych częściach mógłbyś te akurat elementy poprawić. Trochę urzeczywistnić bohaterów, dodać trochę ich emocji, bo samo "było mi cudownie" to trochę mało.
Zresztą te uwagi się tyczą ogólnie całości twojego pisania - piętrzysz bohaterów w grupowych układach, w ciasnej przestrzeni kilku wersów upychasz jak najwięcej stosunków i wytrysków, a tak naprawdę wystarczyłaby połowa tego albo i mniej, za to opisana dokładniej.
Zamiast samego "ssał go wybornie" - napisz, co bohater czuł, chwila po chwili, jakie to wywoływało reakcje w jego umyśle, w jego ciele.
Języka bardzo wulgarnego i dosadnego się czepiać nie będę, taki styl wybierasz, twój wybór. Ale opisując przeżycia bohaterów, a nie tylko suche sytuacje, wywołasz o wiele bardziej plastyczny efekt, i więcej emocji u czytelnika.
Pozdrawiam
MarySue

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Macro · 1 lutego 2013

0
0
Popieram koleżankę.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Igor · 2 lutego 2013

+1
0
Czekam na dalszy ciąg - może przygoda z wykolczykowanym Adamem? Bardzo mi się podobało. Zmokłem w spodniach.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

ruda · 19 sierpnia 2013

0
0
porządnie zawilgotniałam od czytania, uwielbiam takie klimaty. czekam na ciąg dalszy
ruda

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Migliore · 22 września 2013

0
0
Ugh, nie. Nie dałam rady przebrnąć nawet przez połowę. Temat fajny, tylko że naprawdę MUSISZ popracować nad stylem. Nie robisz błądów, ale masz na tyle ciężnki język, że scena, choćby niewiadomojak erotyczna staje się po prostu nudna 🙁

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

jeszcze · 10 listopada 2014

0
0
Podniecające
Czekam na ciąg dalszy koniecznie

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.