Forum

Co się stało z moim kontem?
Wracam po latach, człek by coś popisał, coś opublikował, i nie może!
Nie mam żadnej możliwości edytowania starych tekstów, edycji profilu autora, ani tym bardziej dodania nowych tekstów ☹️
Czy to dlatego, że moje konto zostało zamrożone w jakiś sposób przez redakcję, czy to wina tego, że korzystam z urządzenia mobilnego?
MarySue, ty żyjesz?!!! Czyli jest jeszcze nadzieja dla Pokątnych!

Z tego, co się orientuję, mobilnie nie można edytować. Jednak w pełni kompetentny w tej dziedzinie jest moderator, czyli Marc.
Najlepiej napisz do Marca na adres redakcja@pokatne.pl. On jeden będzie w stanie konkretnie coś powiedzieć, a nie zgadywać jak my 😉
@MarySue Pierwsze skojarzenie mam takie, że skoro nic nie można, to zostałaś nobilitowana, wpisana do rejestru zabytków i podlegasz ochronie jak Wawel co najmniej...

Taki żarcik nocny 😉
@MarySue Witam po latach 🙂 W wersji mobilnej nie ma - i nigdy nie było - możliwości zmiany edycji tekstów itp. Otwórz pełną wersję seriwsu na urządzeniu mobilnym: https://www.pokatne.pl/?no_redir
@Marc właśnie cały dowcip polega na tym, że korzystam z pełnej wersji na urządzeniu mobilnym ( na tablecie wchodzi domyślnie) i generalnie nic. Kompletnie nie wiem co jest grane. Dlatego fajnie, że zgłosiłeś się do odpowiedzi , bo jak ktoś będzie wiedział co z tym zrobić, to ty 🙂
@SENSEIH muszę uważać, jak opuszczam muzeum, żeby się alarm nie włączył 😉

Kiedy uświadomiłam sobie jak dawno temu cokolwiek tu napisałam, sama poczułam się już nie jak Wawel nawet ale jak Stonehenge 😉

@Indragor no zyję, żyję może nawet uda mi się co jeszcze napisać, jeśli pokonam barierę techniczną 😉
@MarySue Wszystkie te opcje znajdują się w menu użytkownika (prawy górny róg ekranu, po naciśnięciu nazwy użytkownika).
@Marc i tu się zaczyna zabawa, bo ja w wersji pełnej serwisu ( na tablecie czy komórce) po rozwinięciu menu w prawym górnym rogu mam jak następuje:
Strona główna
Zbiór główny
Poczekalnia
wyznania
Poezja
Audiobooki
Forum
Komentarze
Wyloguj się

Nazwa użytkownika w menu nie występuje, a jak ją kliknę w jakimkolwiek innym miejscu, pokazuje mi podstronę autora MarySue, tak samo jakby mi pokazywało strony innych autorów, bez możliwości np edytowania mojego opisu, moich tekstów, nic.

Więc coś jest chyba nie teges.

Zalogować się mogę, jak widać na załączonym obrazku.
Na wąskim ekranie powinnaś zobaczyć mniej więcej taką stronę główną:
http://foto-hosting.pl/img/8e/b4/6f/8eb46f0410069178f2ab9b3edba2bee1f18e4001.png
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.