Forum

Co się stało z moim kontem? (strona 2 z 2)
@Indragor to ja widzę coś innego nieco 🥴😭
No to tak właśnie wygląda to dla mnie i na tablecie, i na komórce po przełaczeniu na prłną wersję
http://foto-hosting.pl/img/a1/cf/70/a1cf706fff76b753f018c664dd21cebcdaf73ac7.jpeg

http://foto-hosting.pl/img/a4/fa/ab/a4faabdbb6dcf7f1da13a7878a28b183ad910bad.jpeg
A widzisz. Masz za małą rozdzielczość poziomą obrazu i strona identyfikuje cię jako urządzenie mobilne (telefon) bez względu na ustawienia Twojej przeglądarki.
Jeśli możesz wyświetlić obraz w poziomie ekranu, to być może coś to da.

Czyli raczej potrzebny smartfon lub stacjonarny PC.

Tak mi ta sytuacja wygląda, chyba że się mylę 😉
To już prędzej @Marc będzie wiedział o co tu chodzi. Może. Bo zarówno na smartfonie jak i na tablecie obraz jest taki sam.
O tyle jest to dziwne, że przed laty nie miałam problemu ani na smartfonie ani na tablecie z edycją i dostępem do profilu - wystarczyło po prostu przełączyc się na pelną wersję strony, i hulało. Oczywiście to były inne urządzenia niż te, z których korzystam obecnie. Niestety, komputera dzialającego nie posiadam ☹️
Ufff. Aktualizacja oprogramowania, i wszystko gra i buczy 😉
Dzięki wszystkim, za zainteresowanie i wsparcie 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.