Forum

Hejterskie jedynki
Sądzę, że ocenianie powinno przysługiwać osobom, które mają założone konto.... A wy? Co sądzicie?
Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno 🙂
Mnie również. Bardzo wszystko jedno. Pisze dla siebie i dla tych kilku osób którym ta moja pisanina sprawia przyjemność, a nie dla ocen. Założenie konta hejterskiego dla chcącego to żaden problem, poza tym kto to wie, dlaczego ludziska oceniają tak a nie inaczej? Dla jednego za duzo seksu - bah, jedynka, ja tu przyszedłem czytac a nie walic konia. Dla drugiego za mało seksu - bah jedynka, ja tu przyszedłem walic konia, a nie czytać pierdoły. Dla trzeciego - tag lesbijki? Bah, jedynka, zboczuchy pieprzone brak im porządnego penisa, wszystkich homo należy zamknąc na księżycu... I tak dalęęęę. Nie poradzisz, Paty, ludzie są jakie są 🙂
Też uważam, że nie gwiazdki są ważne a komentarze. To po nich można się zorientować co komu się podoba, co nie, jakie są błędy czy niezauważona a irytująca dla czytelników maniera pisania. Nie znaczy, że zaraz wszystkie uwagi stosuję w praktyce. Każdy przecież ma swój styl pisania.

Można by ew. pomyśleć o podwójnej punktacji: tylko autorzy co coś tu opublikowali i cała reszta albo możliwość wylistowania kto jak głosował. Tylko czy warto komplikować system gwiazdek? Dla mnie przydałby tylko znacznik (przynajmniej takiego nie widzę), że już głosowałem na konkretne opowiadanie, bo nie zawsze to się pamięta.
@Indragor Takiego "znacznika" nie ma, a był - został usunięty przez względy techniczne - strona po prostu szybciej się ładuje (informacja taka pojawia się dopiero po oddaniu głosu).
Można by to inaczej rozwiązać, ale pewnie nie prędko 😉 Pozdrawiam
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.