Forum

Minimalna długość tekstu
Zastanawiamy się nad wprowadzeniem minimalnej długości tekstu opowiadania. Prawdopodobnie będzie to 5.000 znaków czyli w przybliżeniu jedna strona A4 (czcionką 10). Co o tym myślicie?
Pragnę jeszcze dorzucić od siebie, że nie publikujemy nadesłanych tekstów BEZ polskich znaków. Pozdrawiam.
Moim zdaniem jest to dobry pomysł,ponieważ autor tekstu będzie 2 razy musiał zastanowić się nad jego sensem. Będzie musiał dojść z nim do łudu i składu ... 🙂 pozdrawiam Fiver ;p
Uważam,że trzeba nad tym podyskutować. Osobiście nie popieram ograniczania ilości znaków. Domyślam sie jednak,że dla administratorów jest problemem adjustacja dłuższych tekstów. Boję się jednak,że ograniczenie poskutkuje tym,że będziemy czytali krótkie nowelki. J osobiście,jako "autor" mogę poczekać dłużej na publikację tekstu,niż przeczytać wersję skróconą. To moje zdanie. Pozdrawiam.
Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodzi o minimalną długość tekstu. Nie mamy nic przeciwko długim opowiadaniom 🙂
Jejku. Przepraszam. Jestem chyba jeszcze w zbyt świątecznym nastroju. Chyba tylko ja mogę pomylić MINIMUM i MAXIMUM. Jeszcze raz SORRY.
Jak być może zauważyliście - od jakiegoś czasu - minimalna długość tekstu stała się faktem. Nie przyjmujemy opowiadań krótszych niż 5000 znaków! A od dzisiaj formularz "Dodaj tekst" w menu głównym nie pozwala na dodanie krótszych opowiadań.

Pozdrawiam.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.