Forum

Na zlecenie
Witam,

Chciałbym zlecić napisanie opowiadania erotycznego.

Szczegóły przekaże w prywatnej rozmowie.

Pozdrawiam
Ale komu ? Może mnie?! Kasa spora?
@starski, spokojnie, też w to wchodzę! (mówię oczywiście o kasie).
@Krystyna, negocjuj twardo stawkę 😀
@GreatLover, wyślę ciebie na negocjacje, a ja będę tylko śmietankę spijać. Przecież twardy jesteś 😉 Nie zabrzmiało zbyt dwuznacznie (zastanawia się). A co mi tam, w końcu to TAKI portal
Potrzebuję konkretów, kwot, emocji.

Rozpoczynam licytację i słucham Państwa!
1 PLN za znak. Spacje gratis. 😉
Chojny jesteś @MrHyde, bo nie za swoje pieniądze. Ja bym spacji nie pomijała. Też trzeba ją wcisnąć a to kolejne kliknięcie.
A tak w ogóle, wie ktoś, ile ma mieć znaków? Bo ja lubię wielokropek (zarumieniła się nieznacznie)
Przecież ty nie masz spacji Krystyno...
As... Spokojnie chłopie, bądź dobrej myśli... że zacytuję słowa znanej (?) piosenki.

Mnie początkowo też to wydało się problemem... ale nie!
Usiadłam, policzyłam i... Inwestuję w Maca (taki akuratny stoi 11 300 waluty polskiej minus 20% rabatu - taką mają teraz ofertę - i minus 600 złociszy karty upominkowej - załatwię, żeby mi ją przelali na zapłatę - wszystko to daje... mniejsza z tym ile). Zakup zwraca się już przy drugim nakładzie, chyba że GL wynegocjuje lepszą cenę/znak, to może nawet przy pierwszym.
Potem... potem to już tylko Lazurowe wybrzeże, Złote piaski, Błękitna laguna, Zielone wzgórza nad doliną itd.

p.s.
Zapomniałabym dodać; biorę mrówki na tapetę.
Temat sprawdzony, sam wieszcz go poruszył i patrz, ile miał wznowień, w ilu krajach.
Chłopaki, pomożecie? oczywiście wydać tę kasę 😉

(Już prawie zarobiona) Krystyna
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.