Forum

Na zlecenie (strona 2 z 3)
Widać że nie ma biedy w narodzie jak się taki kesz na laptoka wydaje 🙂
Każdy, kto nabywa Maca, zasługuje, żeby mu on upadł kantem na podłogę, przy wyjmowaniu z pudełka.
Zazdrośnicy!!!

Jeszcze nie kupiłam, dopiero liczę.
Poza tym, to byłaby INWESTYCJA!

p.s.
Jakie postępy w negocjacjach?
Jaka inwestycja? Chciałabyś go sprzedać drożej? Morawiecki się za takich weźmie!
Już ty mnie GL Pinokiem nie strasz 🙂)))
I jeszcze mnie tu premiera obraża!1!1!!!!
Pierdoły w komentarzach, ale pisać nikt nie chce 🙂
Jak to nikt nie chce?

Ja piszę i mam nawet już sporą część. Brakuje mi tylko (finansowej?) motywacji do zakończenia. O ile wiem negocjacje trwają, czyli nie śpieszy mi się.
A że na inny temat... Nie można mieć wszystkiego 🙁
Właśnie, jaka ta kapusta? Ile od strony, czy od scen?
@starski ty się nie bawisz bo masz doświadczenie w pisaniu takich prac, zwyrolu 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.